2733
2739
عنوان

کج بودن تیغه بینی بعد عمل😞

1087 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من تقریبا دو ماه و نیمه عمل بینی کردم ،یک طرف تیغه بینیم قشنگ رفته داخل و خط کانتور داره ولی طرف دیگش برآمدس انگار تیغه بینیم حالت پرانتزی گرفته به خودش.کسی میدونه درست میشه یا نه ؟خیلی ناراحتم

توروخدا اگه تجربه دارین بگین لطفا

مال منم اینطور شده 

دکتر گفت برو‌بعد چندماه ببا ورمش بخوابه لران سوخان میزنم 

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
مال منم اینطور شده  دکتر گفت برو‌بعد چندماه ببا ورمش بخوابه لران سوخان میزنم

دکتر من حرفی از سوخان نمیزنه میگه مایاژ ندادی واسه همین اینجورشده، شما ماساژ دادین یانه چند وقته عمل کردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به پهلو خوابیدین بعد عمل؟!!

نه

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
2740
وای بینی منم همین مشکل رو داره ۷۵ روزه عمل کردم دارم از افسردگی میمیرم نمی‌دونم چکار کنم شما چکار کر ...

به دکترم نشون دادم چسب u  رو حذف کردن برام بهم هابنوس داد گفت استفاده کنم کمی بهتر شده ولی هنوز مشکلم کامل رفع نشده