2737
2739

هیچ وقت بد خونواده شوهرتو بهش نگو

بدگویی از مادر ، خواهر و... بخدا فقط زن رو از چشم شوهر میندازه و شاید باورتون نشه ذره ای از محبت و مهر شوهر به خونواده ش کم نمیکنه !

هر کاریم کردن نمیدونم یه کاریش بکن ولی هعی به شوهرت نگو 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر جان این تاپیکو بروزرسانی کن دوباره بتونیم بیشتر استفاده کنیم

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن

بنظرم عافت زندگی جون های امروزی غرورشونه فقط همین هیچ کدوم از غرورشون کوتاه نمیان درصورتی که زندگی زناشویی جایی برای غرور الکی و کاذب نداره بعضی ها هم عزت نفس رو با غرور اشتباه میگیرن.

باران ومحمد فرشته های زندگیم
2731

والا من 1 سال از عقدم میگذره ولی مشکلات افرادیو دارم که عروسی کردن . ولی اینجا یاد گرفتم نباید سعی داشته باشم شوهرمو تغییر بدم و اینکه باید صبرو گذشت داشته باشم .اگر از پولم خرج شوهرم میکنم به روش نیارم.  اگر یه چیزی میگه که ناراحتم میکنه تا میشه جواب ندم و بزارم خودش متوحه اشتباهش بشه . اتفاقان تاپیک واسه عقد کرده ها بهتره 

2740

من 7ساله ازدواج کردم دوتا بچه دارم وخداروشکر خوشبختم.همیشه احترام شوهرم رو دارم واحترامم رو دارن از ته دلم عاشقشم واونم عاشقمه.هیچ موقع دعوا هامون رو کش نمیدیم.قهر نمیکنم وهربار شوهرم قهر کنه میرم اشتی میکنم طاقت 5دقیقه قهر رو ندارم .خلاصه گذشت تو زندگیمون زیاده

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

بچه ها من تو تاپیک قبلیم مشکلمو با شوهرم نوشتم ک شب با دوستاش موند بیرون و... من با نرمی و خوبی باش حرف زدم بعد اینجا تاپیک زدم همه گفتن چقدر صبرت زیاده و... منم باهاش دعوا کردم دعوامون سدید شد الانم قهریم

پسرم همه دنیام 😘💋💕

سلام دوستای خوبم.امیدوارم همتون موفق باشید

بعد این همه سال به این نتیجه رسیدم یکی از مهمترین نکات اینه کنترل گر نباشیم.چرا همه ما انقد با دوستامون راحت تریم؟چون انقد نمیخوان رفتارای مارو کنترل کنن و قضاوت کنن و غر بزنن.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
اونایی که روابط خوبی با همسر دارن بیان به ما هم یاد بدن

سلام خانمای گل

من تازه اومدم و تا صفحه۹۵خوندم گفتم یه نظر بذارم

نمیدونم تا اینجا فقط راه حل دادین یا مشکلاتم گفته شده چون نخوندم همه صفحاتو ولی منم چن تا مشکل دارم گفتم شاید راه حل داشته باشین براش دگ دارم خسته میشم

میشه گف اینجا یا نه؟

راسی حوراجان از قدیمیا هستن بازم؟مثلا سوشیانس و...؟؟؟

حورا جون وقتی ناراحته یا عصبانیه یا داره به چیزی فکر میکنه و کلا فکرش مشغوله بهش نپیچ و گیر نده هر ...

والا من شب موقع خواب بحرفم پاچمو میگیره

ماساژم نمیذاره

کلا انگار به هم نمیخوریم ما

نمیدونم

میگه اول صب من خوبم و سرحال ک اونم من خابم یا اگ بیدارشم حس حرف نیس اونموقع ک چیزیم توذهن نیس

2706