2733
2734
عنوان

چرا پسر دوست داشتن جرمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 87 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من ی جشن تعیین جنسیت دیدم داشتن فیلمبرداری میکردن مامانه گفت دلم میخواد بچم پسر باشه بعد ک بادکنک ...

خب برعکسشم هس. خیلیا دختر دوس دارن بعد پسر میشه ناراحت میشن. در هر حال یکی نباید نشون بدی. دوما بعد اینکه گفتی چی دوس داری باید بگی اما هرچی که باشه عزیز دلمه

2731
😂😂😂😂ول کن بابا ب کتف چپ پسری ک میخوای بگیر😐 البته من دخترم بشه میپرستمش ولی دوست دارم نی نیه د ...

ای جانممممم دقیقا 😍😍😍 ایشالا اولا نی نی سالم باشه و خوشگل و مامانی. دوما جنسیتی که میخوای 

چون هزاران سالها همین پسر دوست ها خون دختراشون کردن تو شیشه 

نه همه ولی من تا اونجایی ک دیدم تو شهرمون فکر میکنن پسر آوردن افتخاره کسیم ک دختر اورده اصلا مهم نیست 

همه اینجوری نیستن  

ولی تو فرهنگ دیرینه ما هرکسی دخترم بیاره خوشحال میشه و ته ته دلش میگه کاش پسر بود چون این دیگه نهادینه شده

ی صلوات مهمونم کن مهربون💝
2738
خب برعکسشم هس. خیلیا دختر دوس دارن بعد پسر میشه ناراحت میشن. در هر حال یکی نباید نشون بدی. دوما بعد ...

خب ارع کلا فرق گذاشتن کار درستی نیست 

اگر بودنمان مرزهای زندگی کسی را وسعت داده،می ارزیم وگرنه که هیچ...
منم عاشق پسرم یعنی کلا پسر دوس دارم ولی ی درصد میگگ اگه قراره سالم نباشه چی.پس هرچی خدا بده شکر شکر ...

یکیو آدم همیشه بیشتر میخواد. من قبلا عاشق دختر بودم. تا رفتم یه مدت تو مهد کار کردم دیدم واقعا با پسرا بهتر کنار میام. 

دقیقا.میگم جوری شده ک منی ک پسر دارم باید بگم ببخشید معذرت میخوام ک خدا بهم پسر داره.کسی ک پسر دوسداره قرار نیست دخترشو بندازه سطل اشغال و همچنین برعکس ولی خب علاقست دیگه.هر کسی یه جنسیتو بیشتر دوسداره

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2706