2737
2734
عنوان

کیست بارلوتن و مرهم سیاه

15071 بازدید | 20 پست

سلام به دوستای خوبم

من سالها کاربر خاموش بودم و از تجربه دوستان استفاده میکردم الان اومدم تجربه خودم بنویسم شاید به دردتون بخوره

حدود دوماه قبل کیست بارلوتن من شروع به بزرگ شدن کرد تا اینکه از ده روز قبل درد شدیدی گرفت طوریکه اصلا نه میتونستم راه برم نه بشینم فقط میخوابیدم یکروز رفتم پیش یک ماما اسمش خانم صموتی هست تو شهر قم معاینه کرد و گفت که شب قبل خواب ۱۰ دقیقه تو اب و بتادین بشین مقدار بتادین تقریبا نصف استکان تو ی لگن اب بعدش یکم از مرهم سیاه رو گاز استریل بذار بعد بذارش رو کیست یعنی روی پوست لبهای بیرونی واژن نه داخل اون و یک نوار بهداشتی هم بذار گفت که چند شب بذاری سر باز میکنه مثل جوش یا دمل

همون هم شد شب سوم دیدم غلت میزنم دردم خیلی کم شده رفتم دیدم بله تو نوار ی عالمه خون و چرک اومده و هنوزم داره میاد و از درد دیگه اصلا خبری نیست

واقعا این مرهم سال یا همون روغن سیاه معجزه کرد و منو از ی عمل نجات داد

دکتر گفته بود برم برا عمل تا چرک با برش کیست دربیاره که شکر خدا کار به اونجا نکشید

اینم بگم چرک خشک کن باید تا آخر بخورم تا هرچی عفونت اگه مونده خشک بشه

امیدوارم همیشه سالم باشید 

خواهر من داشت این کیست رو قرار بود بره جراحی کنه ولی عنبرنسارا دود داد درد و ورمش از بین رفت

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

خوشبحالت. من کارم به عمل کشید ولی متاسفانه دیگه مثل سابق نشدم😭 دکتر اولی که رفتم گاو بود. بعد خوردم به تعطیلات عید و بعدش دکتری که رفتم گفت دیر اومدی خیلی بزرگه باید عمل شه

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر من داشت این کیست رو قرار بود بره جراحی کنه ولی عنبرنسارا دود داد درد و ورمش از بین رفت

پس چرا منه بدبخت از بیتجربگی کارم به عمل کشید😭 هیچوقتم بعد عمل مثل قبل نشدم. چرا قسمتم عمل بود😔

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2731

مرهم سیاه با ریزه برا کیست مویی هم خوبه

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

من هم عنبر نسا دود میدادم مال من دست میزدم و لمس میکردم اندازه ی تخم مرغ بود البته وقتی شیاف مسکن میذاشتم میتونستم دست بزنم

عنبر نسا کوچیک کرد ولی نرفت تا اینکه با این مرهم سیاه سر باز کرد و راحت شدم

دوستان چجوری میشه عنوان تایپیک اصلاح کنم؟ راهنمایی لطفا

نمیشه تغییر داد 

2740
پس چرا منه بدبخت از بیتجربگی کارم به عمل کشید😭 هیچوقتم بعد عمل مثل قبل نشدم. چرا قسمتم عمل بود😔

خواهر من یبار عمل کرده بود بار دوم بود عود میکرد

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
خوشبحالت. من کارم به عمل کشید ولی متاسفانه دیگه مثل سابق نشدم😭 دکتر اولی که رفتم گاو بود. بعد خوردم ...

چطوری یهنی مثل قبل نشدی؟؟؟؟🙄🙄🙄من نمیدونم با این لعنتی چیکار کنم😑گفتن باید جراحی کنی

من هم عنبر نسا دود میدادم مال من دست میزدم و لمس میکردم اندازه ی تخم مرغ بود البته وقتی شیاف مسکن می ...

سلام عزیزم

میشه یه سوال بپرسم خواهشا جواب بدین

من یه جوش زیرپوستی یکساله رو صورتمه خیلی زیرپوستیه دیده نمیشه ولی دست میزنم میفهمم بزرگ و زیرپوستیه دکتر رفتم خوب نشدم چیکارکنم😢😢😢