2737
2739
عنوان

امسال چی بپوشیم خوشگل موشگل شیم 🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 113 پست
هر کس تو زمینه های خاصی تحصیلات داره و در موردش مطالعه می‌کنه الان یه عالم دینی در مورد علمش بگه چون ...

میشه لطفا جواب سوالای بنیادی و عقیدتی رو ندی🙈😂

یه تاپیک خوب پیدا کردم میخوام حالشو ببرم

لططططفا😬🤪🤦🏻‍♀️

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
عزیزم بالا تنه من 42 هست شلوار 38 من چجوری لباس بپوشم بالا تنه ام کوچک تر ب چشم بیاد؟

لباس هایی که قسمت بالا تنه ش کار شده هست و خیلی شلوغ پلوغه نخر و ساده بپوش 

سعی کن لباست یه حالت یکدست داشته باشه یعنی کمر یا دکمه نداشته باشه

شلوار هم همون چیزایی که پست اول گفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کس تو زمینه های خاصی تحصیلات داره و در موردش مطالعه می‌کنه الان یه عالم دینی در مورد علمش بگه چون ...

خخخخخخ علم اونا با دین ما تطابق نداره با رسم و رسوماتمونم همینطور من بشخصه از مانتو جلو باز جوری ک خشتکم معلومم باشه بدممیاد حاالا صنعت مد بخاد سه تا کتاب درباره فواید هواخوری شکم ب پایین بنویسه 🤣

2728
مد خوبه ، خوبه قدیمی و دمده نپوشیم ولی خدایی بعضی چیزایی که مد میشن هیچ جوره تو کت سلیقه آدم نمیره م ...

اینکه معلومه مسخره بازیه

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
خوبه ممنون جمعه میخرم البته اگه پیدا کنم، باچجور مانتو وکفشی بپوشم؟ ببین هرچی بگی میخرم آ !تو رو خد ...

مانتو کتی کوتاه رنگ سرخابی توی سایت دیدم باهاش خوشگل شد

صبر کن برم سرچ کنم

من خودم ایران نیستم مشکل مانتو رو ندارم همون تاپ کراپ و ونس کارمو راه میندازه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
عزیزم بالا تنه من 42 هست شلوار 38 من چجوری لباس بپوشم بالا تنه ام کوچک تر ب چشم بیاد؟

آخخخخ درد منم همینه،البته من فرق بالا تنه وپایین تنم یه سایزه ولگنممم کوچیکه ولی با سنم برجسته وپاهام رون وساقم لاغر

2738
ممنون گلم ولی هرکار میکنم باز بالا تنه بزرگ تره هههه

خب اون که معلومه به هر حال لباس انقدر نمیتونه تغییر ایجاد کنه در کل کاری که باید کنی تو این خلاصه میشه اگه فکر می‌کنی ت قسمتی ضعف داری اونجا رو ساده پیش برو

آخخخخ درد منم همینه،البته من فرق بالا تنه وپایین تنم یه سایزه ولگنممم کوچیکه ولی با سنم برجسته وپاها ...

خیلیییی بده هر چی لاغر یکنم از پایین کم میشه رونم ب شدت لاغره ب ا س ن ک صفر ولی دور سینه تا دلت بخاد سایز سوتین 80 چربی پشت کمر وایییی چ بددد

مانتو کتی کوتاه رنگ سرخابی توی سایت دیدم باهاش خوشگل شد صبر کن برم سرچ کنم من خودم ایران نیستم مشک ...

خوشششبحالت کدوم کشوری؟آرزومه تو گرمای تابستون موهام زیر روسری عرق نکنه افشونشون کنم باد بره لابلاشون خال کنم😍

مانتو کتی کوتاه رنگ سرخابی توی سایت دیدم باهاش خوشگل شد صبر کن برم سرچ کنم من خودم ایران نیستم مشک ...

واهای تاپ کراپ های بافت یا گرافیکی خیلی خوبن با همون لو ویست جین ها و فلافی بگ اصلا عجیب خوب میشن 🤪

2706