2733
2739
عنوان

امسال چی بپوشیم خوشگل موشگل شیم 🤪

1347 بازدید | 113 پست

سلاممم

شب نزدیک به صبحتون بخیر 😂

من کلا شدیداً علاقه دارم به دنیای مد و فشن و عاشق ایده دادن به کسایی ام که دوست دارن طبق ترند های لباس پیش برن امروز هم به چند نفر که ازم پرسیدن پیشنهاد هایی دادم گفتم بیام اینجا هم بگم اگه فعلا لباس نخریدید:

قسمت اول 🤪 شلوار: امسال شلوار های که فاقد کوتاه دارن و تو دهه ۹۰ شدیداً مد بودن دوباره برگشتن البته به اینکه پایین شلوار گشاد باشه یا راسته دقت کنید چون شلوار های اسکینی یا چسبان از مد افتادن برای دیدن نمونه شلوار تو گوگل بزنید Low waisted Jean 

دسته دوم شلوار جاگر با جوراب نایکی که روش کشیده بشه یا زیرش بمونه هست سرچ کنید Sweatpants with Nike s o c k s

و دسته ی سوم شلوار های مام که روی قسمت ران اسید واش هستن 

دسته ی چهارم درسته شلوار نیست ولی خب ساپورت های جنس توری همون پارازین 😂 های خودمون هم شدیداً مد شدن 

درکل امسال ازخریدن شلوار چسبان و زاپ دار خودداری کنید و به راسته ایمان بیاورید 😂

یه گونی خوشکل موشکل😍

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من کت دوس ت دارم خوجله

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
2706