2733
2739
عنوان

خلاصه مردا ریزه میزه دوس دارن یا پتو پهن؟؟🤨🤨🤨🤨🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 83 پست

مردها پیشه زنه چاق بشینن میگن به به لاغر چیه

پیش لاغر بشین میگن اه اه چاق چیه

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.

شوهرم هرجوری هستم میگه خوبی آرزومه بگه چاقی برو باشگاه

البته من شکم ندارم اصلااا کمر باریک فقط توپرو با س ن گنده ران چاااااااااااق سینه گنده خخخخخخخ

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اره خوبه مثلا من قدم ۱۶۵ خب بعد وزنمم ۵۷ برای اینکه ترمال بشه باید ۶۰ بشم  یعنی شما الان نرمال ...

اره من الان همه چیم نرماله قبلا بالاتنم لاغر بودالان پرشره ولی قدووزنت نرماله ها  خوبی 

رنگ ولایتhaircolorist
2738
اره همه بهم مزگن اندامت عالیه و بعضیا میگن بعد ازدواجت چاق میشی😂😂😂😂

اره من انقدر خوش هیکل بودم ک  نگو

بعد زایمانام ی کوچولو شکم اوردم یکمم ب ا سنم بزرگ شد

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
شوهرم هرجوری هستم میگه خوبی آرزومه بگه چاقی برو باشگاه البته من شکم ندارم اصلااا کمر باریک فقط توپر ...

خب خوبی دیگه🥴🤪😋

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
استخونبندی ظریف عضلات گوشتی البته‌ خودشون وزغ برقی باشنم اوکیه🤢

فقط یه مشت پشمن🤨🤨🤨🤨

من عاشق پشمم😂😂😂😂😂😂😂

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
اره من انقدر خوش هیکل بودم ک  نگو بعد زایمانام ی کوچولو شکم اوردم یکمم ب ا سنم بزرگ شد

خب اره دیگه ولی من میرم باشگاه شکممو کوچیک میکنم ولی با س نمو خوش فرم میکنم 😂

کاربری دست دو نفر 
2706