2737
2734
عنوان

گفت خسته شدم از نون پنیر‌و‌املت😬

| مشاهده متن کامل بحث + 3765 بازدید | 200 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره خیلی سخته

سخت نیست تو خیلی تنبلی 

یک تکونی ب خودت بده تا ازت خسته نشده حداقل برای اون نه ب فکر شوم خودت باش بدبخت فرداروز کمبود ویتامین و..، میگیری ها

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
عزیزم  ناراحت نشین  بالاخره ایشون هم حق دارن  حتما دسپختتون خیلی خوبه که هوس ...

شیشه میکشی‌عزیزم😂

بدم‌میاد از اشپزی

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
سخت نیست تو خیلی تنبلی  یک تکونی ب خودت بده تا ازت خسته نشده حداقل برای اون نه ب فکر شوم خودت ...

ناهار اکثرا یچیز خوب میخورم جبران میشه😁

2738
ناهار اکثرا یچیز خوب میخورم جبران میشه😁

خب اونم حق داره میاد خونه یک چیز خوب بخوره 

اونم بدش میاد کار کنه پول دراره بده تو ولی میکنه😂

پس توعم یک غذا درست کن عیبی نداره بجاش ازش حقوق بگیره بگو غذا خوب باید بهم پول بدی

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
استارتر جواباتو اینجا و به شوهرت که خوندم مطمئن شدم از تو شامی در نمیاد😂😂😂

😂😂😂😂درست حدس زدی

۴ ساله ازدواج‌کردم‌اوضاع همینه هر ۴۰ ۵۰ روز یبار یهو‌میگه بسه دیگه پدرمو در‌‌اوردی یه شامم‌نمیتونی بدی😂میگم بیم رستوران مهمون‌من اینم‌شام😁یا میکم‌همینه که هس سختته بیرون‌بخور😂

خب اونم حق داره میاد خونه یک چیز خوب بخوره  اونم بدش میاد کار کنه پول دراره بده تو ولی میکنه😂 ...

ما پولامون کلا قاطیه اصن حرف مالی نمیزنیم😁

موضوع پول تیس تنبلی منه بدم میاد از غذاپختن

2706