2733
2739
عنوان

گفت خسته شدم از نون پنیر‌و‌املت😬

| مشاهده متن کامل بحث + 3765 بازدید | 200 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
اره خیلی سخته

سخت نیست تو خیلی تنبلی 

یک تکونی ب خودت بده تا ازت خسته نشده حداقل برای اون نه ب فکر شوم خودت باش بدبخت فرداروز کمبود ویتامین و..، میگیری ها

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
عزیزم  ناراحت نشین  بالاخره ایشون هم حق دارن  حتما دسپختتون خیلی خوبه که هوس ...

شیشه میکشی‌عزیزم😂

بدم‌میاد از اشپزی

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
سخت نیست تو خیلی تنبلی  یک تکونی ب خودت بده تا ازت خسته نشده حداقل برای اون نه ب فکر شوم خودت ...

ناهار اکثرا یچیز خوب میخورم جبران میشه😁

2740
ناهار اکثرا یچیز خوب میخورم جبران میشه😁

خب اونم حق داره میاد خونه یک چیز خوب بخوره 

اونم بدش میاد کار کنه پول دراره بده تو ولی میکنه😂

پس توعم یک غذا درست کن عیبی نداره بجاش ازش حقوق بگیره بگو غذا خوب باید بهم پول بدی

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
استارتر جواباتو اینجا و به شوهرت که خوندم مطمئن شدم از تو شامی در نمیاد😂😂😂

😂😂😂😂درست حدس زدی

۴ ساله ازدواج‌کردم‌اوضاع همینه هر ۴۰ ۵۰ روز یبار یهو‌میگه بسه دیگه پدرمو در‌‌اوردی یه شامم‌نمیتونی بدی😂میگم بیم رستوران مهمون‌من اینم‌شام😁یا میکم‌همینه که هس سختته بیرون‌بخور😂

خب اونم حق داره میاد خونه یک چیز خوب بخوره  اونم بدش میاد کار کنه پول دراره بده تو ولی میکنه😂 ...

ما پولامون کلا قاطیه اصن حرف مالی نمیزنیم😁

موضوع پول تیس تنبلی منه بدم میاد از غذاپختن

2706