2733
2739
عنوان

گفت خسته شدم از نون پنیر‌و‌املت😬

| مشاهده متن کامل بحث + 3765 بازدید | 200 پست
خب‌بیشتر بخوره سیر شع

خخخخخ 

آرایش کردن تنها باعث می‌شود که از بیرون زیبا دیده شوید، اما اگر از درون زشت باشید به شما کمکی نخواهد کرد، مگر آنکه لوازم آرایش را بخورید!   آدم عاقل میفهمه ک از غم خوردن کاری ساخته نیست، میزنه زیر خنده هر چه بادا باد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای من اگه مرد بودم و زنم مثل تو بود واقعا نمی‌تونستم تحملش کنم.‌

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
ما پولامون کلا قاطیه اصن حرف مالی نمیزنیم😁 موضوع پول تیس تنبلی منه بدم میاد از غذاپختن

مث منی چیکارکنیم حالا

آرایش کردن تنها باعث می‌شود که از بیرون زیبا دیده شوید، اما اگر از درون زشت باشید به شما کمکی نخواهد کرد، مگر آنکه لوازم آرایش را بخورید!   آدم عاقل میفهمه ک از غم خوردن کاری ساخته نیست، میزنه زیر خنده هر چه بادا باد
2731
ما پولامون کلا قاطیه اصن حرف مالی نمیزنیم😁 موضوع پول تیس تنبلی منه بدم میاد از غذاپختن

برو دکتر بهت قرص ضد گشادی بده😂😂😂😂😂خدایی یک مرغو پیازو ادویه و نمک ریخت تو قابلمه سخت نیس 

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2740

ولی بی شوخی غذا و سفره ی غذا دیگه انصافا اولیه ترین و ساده ترین نیاز زندگیه  این جوابای سربالا که بدم میاد بپزم و بیشتر بخوره و .... واقعا اینده درخشانی نداره فقط هم بحث غذا و شکم نیست بحث جریان زندگی هم هست که با اشپزی و غذا و سفره ی خوب قشنگتره همیشه

و اینکه همه اینا که اشپزی میکنن موقع اشپزی از ذوق پس نمبفتن اونا هم گاهی خسته ان و حوصله ندارن و .... ولی میخوان که این جریان و حس رو بدن به زندگیشون

شوخی کردم چرا ناراحت شدی😕

ای وای🥺

ببخشید من متوجه نشدم که شوخی بود 

شرمندم 

امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم 

بد برداشت کردم 

الآن دیگه ناراحت نیستم🌺❤️

شما هم ناراحت نباشید از من 

یکم بی جنبم میدونم🤦🏻‍♀️

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
خوبه که زن شدی😁

آره واقعا و دقیقا چقدر بده که تو زن شدی. زن تنبل بلای آسمونیه

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2706