2737
2739
عنوان

گفت خسته شدم از نون پنیر‌و‌املت😬

| مشاهده متن کامل بحث + 3765 بازدید | 200 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من اگه مرد بودم و زنم مثل تو بود واقعا نمی‌تونستم تحملش کنم.‌

اره منم😐

شایدم واسه اینکه حالیش کنم با کی طرفه میرفتم سراغ زن دوم ک برام شام بپزه😂😂😂

جونِ دلم برای مستقل شدنمون و جدا شدن از خانواده شوهر، صلوات میفرستی؟شاید خدا از تو قبول کرد😣😢
2728
اره منم😐 شایدم واسه اینکه حالیش کنم با کی طرفه میرفتم سراغ زن دوم ک برام شام بپزه😂😂😂

آره واقعا.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2740
اره منم😐 شایدم واسه اینکه حالیش کنم با کی طرفه میرفتم سراغ زن دوم ک برام شام بپزه😂😂😂

ای شکم پرست😂شوهرمن‌اگرم‌زن بگیره بخاطر سردی رابطمونه نه شکم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
معمولا خودش یچی‌میخره میخوره یا از شام شب قبل میبره اگه‌شامی داشته باشیم🤐

گناه داره بیچاره ناهار که میگی حاضری میخوره دو ربع خونه میرسی تا ۵ هم استراحت کنی تا ۸ کلی غدا میتونی درست کنی مرغ و سیب زمینی و برنج کباب تابه ای واویشگا ماکارونی کوکو لازانیا پیتزا شنسل اماده کوکوی مرغ  

ای شکم پرست😂شوهرمن‌اگرم‌زن بگیره بخاطر سردی رابطمونه نه شکم

فقط بحث شکم نیست

بحث وقتی ک برا شوهرت میذاری

ارزش و احترامی ک براش میذاری

و اینکه نظر و رضایتش چقدر برات مهم باشه

کم کم ازت خسته میشه و البته حق هم داره

جونِ دلم برای مستقل شدنمون و جدا شدن از خانواده شوهر، صلوات میفرستی؟شاید خدا از تو قبول کرد😣😢
گناه داره بیچاره ناهار که میگی حاضری میخوره دو ربع خونه میرسی تا ۵ هم استراحت کنی تا ۸ کلی غدا میتون ...

ترجیح میدم بخابم یا برم باشگاه یا باهم پی‌اس بازی کتیم یا بریم بیرون بگردیم

فقط بحث شکم نیست بحث وقتی ک برا شوهرت میذاری ارزش و احترامی ک براش میذاری و اینکه نظر و رضایتش چق ...

اتفاقا خیلیم شاکیه کلا همیشه میگه‌بهم‌اهمیت نمیدی خودپرستیت داره ازارم‌میده نه گرمی نه‌محبت‌میکنی‌نه اشپزی‌میکنی‌هیچ‌خاصیتی نداری نمیدونم‌چرا عاشقتم😂

2706