2737
2734
عنوان

اطلاعات کاربرا زیادی پایین نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 63 پست
اره واقعاااا.بعد خب راجب اون تاپیکی ک زدن قبلا راجبش سه هزار تا زدن میشه ادم بره اونارو بخونه😑 بات ...

بایا😐😐😂😂

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه خانمی گفت سایز پلاسم  همه میگفتن سایز پلاس چیه  عجیب بود برام

خب اینو منم تا حالا نه توی نت شنیدم نه از دور اطرافیانم

چیز عجیبی نیست

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2738
خیلی از اصطلاحاتی وجود داره که خوده شماهم ممکنه ندونین چین ندونستن عیب نیست نپرسیدن عیبه !!!

آره به هر حال هر اصطلاحی یه محدوده ی مشخص از مخاطبین خودشو داره

مثلا تیکه های بچه های هر دهه فرق میکنه

یا اصطلاحایی که توی رشته های مختلف شاید برای خودشون جک شده باشه
یا جاهای مختلف ایران ممکنه گویش خودشون رو داشته باشن

همه ی اینا تاثیرگذاره. البته بستگی داره شما چی مدنظرتون باشه. من که به شخصه نمیتونم وقتی نمیدونم دقیقا چی مد نظر هست نظری بدم

نه اطلاعات درستی دارن نه سواد کافی غلط املایی غوغا میکنه، البته بلانسبت خانومای فرهیخته سایت⁦☺️⁩

وای من چقدم الکی حساسم رو غلط املایی🙄🙄😭😭همش دلم میخواد ریپ کنم ولی میگم ولش کن الان ناراحت میشن

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
یه خانمی گفت سایز پلاسم  همه میگفتن سایز پلاس چیه  عجیب بود برام

من اول عنوانو خوندم نمیدونسنم ولی عکسو باز کردم فهمیدم منظورش سایز بزرگه

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
خوب ۴۰ ساله ها بیشترشون همه ازدواج کرده ان دیگه مامانه منم ۴۳ سالشه نوه هم داره

خیلی کم من ۴۰ ساله دیدم اینجا . منظورم این بود که اینجا اکثرا کم سن و سالن نه سن بالا 

مشاور تحصیلی و کنکوری 
اره نمی دونم برام عجیب بود خب

واقعا لفظ عامیانه ای نبود که همه شنیده باشن بعد بعضی اصطلاح ها اکثرا تو سایت ها و اینستا استفاده میشه کسایی که استفاده نمیکنن نمیدونن

خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره
خب اینو منم تا حالا نه توی نت شنیدم نه از دور اطرافیانم چیز عجیبی نیست

آره منم اصلا نشنیده بودم و حدس زدمش همون لحظه فقط چون پلاس رو جاهایی به کار میبرن که معنی اضافه میده

بیشتر توقع داشتم باهاش over به کار بره نه plus

2706