2733
2734

دیگه دکتر بخاطر مسائل مالی نمیتونم برم خطرناک نیست

چیکار کنم خوب بشم

بچه ها میشه برای ماشین دار شدنمون و پرداخت قرص و بدهیامون صلوات مهمونم کنید 

نگفت چ نوع کیستیه

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بمن ای دی داد برا منم کیسته

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
2731

سمت چپ کجا ؟ تخمدان؟؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

اگه کیست تخمدانه شنیدم خوردن کلم بروکلی به شدت تاثیر داره رو بهبودیش و انگار کلا از بین می‌ره 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

پیاده روی و‌چای ترش

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

فست‌فود و سس‌های قرمز و مایونز رو نخور

سبزیجات زیاد بخور

تو نت سرچ کن ببین داروهای طب سنتی چه چیزی خوبه برای این بیماری.

ولی هرجور شده مبلغ رو جور کن و برو

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
نه فقط گفت کیست ساده در سمت چپ رحم با ضخامت ۲۵ میلی متر دیده شد

یه ورق ال دی بخور این ماه بمنم ال دی داد دکتر