2737
2739
عنوان

اطلاعات کاربرا زیادی پایین نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 63 پست
آره منم اصلا نشنیده بودم و حدس زدمش همون لحظه فقط چون پلاس رو جاهایی به کار میبرن که معنی اضافه میده ...

درسته منم فقط حدسش زدم ولی به این معنی نیست اطلاعات کاربرها پایینه 😅

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
یه خانمی گفت سایز پلاسم  همه میگفتن سایز پلاس چیه  عجیب بود برام

عزیزم نمیدونستن 

منم تا چند ماه پیش نمیدونستم تا یکنفر گفت فهمیدم 

یک جوری نادیدت میگیرم که خودتم با ذربین دنبال خودت بگردی... 😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من چقدم الکی حساسم رو غلط املایی🙄🙄😭😭همش دلم میخواد ریپ کنم ولی میگم ولش کن الان ناراحت میشن

آره منم خیلی حساسم، حالا مگه ریپلای کنی قبول میکنن میگن خودمون میدونیم خواستیم شاخ بشیم بخدا جمله ی یکی از کاربرا بود گفت چکار دارید گیر دادید به غلط املایی یکی میخواد شاخ بشه به شما چه🤐

یعنی چی تو ذهنشون میگذره که بی سوادی رو شاخ بودن میدونن الله اعلم

یه خانمی گفت سایز پلاسم  همه میگفتن سایز پلاس چیه  عجیب بود برام

حالا سایز پلاس چیه😉

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2731
آره منم خیلی حساسم، حالا مگه ریپلای کنی قبول میکنن میگن خودمون میدونیم خواستیم شاخ بشیم بخدا جمله ی ...

یا خدا😂😂😂با غلط املایی شاخ شدنو ندیده بودیم ک ب لطف نی نی سایت دیدیم😂😂😂

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2740
عالی بود 🤣🤣🤣

نمیدونم این فاز چیه جدیدا ور میدارن مردم خب خیلی چیزا هست تو این دنیا ک بلد نیستن خیلیا و اصلا لازم نیس بکار برده بشه یا حتی یادگرفته بشه 

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .
2706