2737
2734
میشه لطفا به من هم بگین.ما مدتیه در حال ساخت خونه هستیم ولی کامل نمیشه.نمیدونم چکار کنم.البته از نظر ...

گلم والا منم اونقدر ک فکرو کنی وارد وارد نیستم 

من به فرشته عشق نامه نوشته 

برای این خواسته ات نمیدونم باید به کدوم فرشته نامه بنویسی 

ولی یکم تو گوگل سرچ کنی بخونی متوجه میشی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
۱۵ ساله نگرفتم دیگه فک نکنم 😂😂

چی هست که 15 ساله؟؟ اگه دوست دارید بگید

اینم بگم هرچیزی زمانی داره شاید نزدیکه...

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
آره عزیزم به امام زمان نوشتم ، انداختم تو رودخونه ... نتیجه گرفتم ... تو تاریخم زمان ناصرالدین شاه ی ...

وای عزیزم😍 به امام زمان خیلیا حاجت گرفتن

خدا رو شکر

میگید چه جوری نوشتید؟ چه زمانی؟ چند بار

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
یه چیز شخصیه وای دیگه فک نکنم بشه

خب ببخشید همش داری انرژی منفی میدی

شما باید دعا کنید و بعد رها کنید بسپارید به خدا

2740
میشه لطفا به من هم بگین.ما مدتیه در حال ساخت خونه هستیم ولی کامل نمیشه.نمیدونم چکار کنم.البته از نظر ...

1- به چه فرشته ای باید نامه بدم؟

ازدواج و زندگی مشترک: فرشته زناشویی

موفقیت در کار, جور شدن کار: فرشته نگهبان – فرشته کار

سلامتی و زیبایی: فرشته شفا و زیبایی

گفتن یه حرف به شخصی که دیگه باهم در ارتباط نیستیم: فرشته عشق, برای گفتن هر حرفی به دیگران می تونیم از این فرشته استفاده کنیم.

فروش خانه, گرفتن وام: فرشته ثروت – فرشته نگهبان

موفقیت: فرشته نگهبان

هموار شدن مشکلات: فرشته نگهبان

آرامش و انرژی مثبت: فرشته آرامش

رهایی از افرادی که خللی در زندگی ایجاد می کنند: فرشته رهایی و بخشش

من پارسال چهارشنبه آخر سال تو ی برگه اول بابت داشته هام شکرگزاری و نوشتم آخرش آرزوهام و ک تو سال جدید بهش برسم

خداروشکر‌ ازپنج تا چهارتاش برآورده شد یکیش مونده ک قطعا اونم میشه

باید آخرین چهارشنبه سال بازکنم

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
من پارسال چهارشنبه آخر سال تو ی برگه اول بابت داشته هام شکرگزاری و نوشتم آخرش آرزوهام و ک تو سال جدی ...

چقد خوشخال شدم عزیز دلم به امید خدا اونم میگیری😍

چندتا نوشتی؟

قانون 5×55 رو میشناسی؟

چقد خوشخال شدم عزیز دلم به امید خدا اونم میگیری😍 چندتا نوشتی؟ قانون 5×55 رو میشناسی؟

قربونت،،تازه پارسال نوشتم ۵تا ارزوهامو فقدیکیش موندع،همونیه ک تا پنج روز ۵۵جمله مثبت بنویسی؟؟

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
قربونت،،تازه پارسال نوشتم ۵تا ارزوهامو فقدیکیش موندع،همونیه ک تا پنج روز ۵۵جمله مثبت بنویسی؟؟

اونم مستجابه به امید خدا

اره گلم تا پنج روز 55 بار انجام دادی؟

اونم مستجابه به امید خدا اره گلم تا پنج روز 55 بار انجام دادی؟

انشاالله عزیزم😍

نه امتحانش نکردم خیلی پیگیرش نبودم

۵۵تا جمله مثبت یا خواستمونو بنویسیم؟تکراری باشه یا همون یدونه رو هی بنویسم

2706