2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان در دسترسم نیست که بگم گلم ولی اره فوقلعاده کتابه خوبی بود تو فقط بگو کتلب راز درمورده قانون جذ ...

ممنون عزیزم احتمالا از راندا برن رو میگید

ایشون فکر کنم کلا درمورد انرژی مثبت و قانون جذب مینویسن

همون معجزه هم که گفتم از ایشونه

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐

من نوشتم هنوز خبری نیست

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 
2731
من نوشتم هنوز خبری نیست

من از اسمت میترسم شایدم از خودت😁

حاجتت روا عزیزم

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐

من ب شوهرم گفتم انجام داد ب چتد ماه نکشید ب همه خواسته هاش رسید . یه نانه نوشت هرچ ک میخواست وگذاشت بالا کمد یکی دیگه ام از بابت داشته هاش تشکر کره از خدا گذاست جلو ایینه و هر وقت رد میشد میخوند اونو

خدا جونم شکرت ک معجزتو نشونم دادی
اره گلم خودشه بی زحمت به تاپیکم یه سر بزن

ممنون دوستم دیدم❤

من از اسمت میترسم شایدم از خودت😁 حاجتت روا عزیزم

🤣🤣🤣

مرسی گلم همچنین❤♥️

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 
من ب شوهرم گفتم انجام داد ب چتد ماه نکشید ب همه خواسته هاش رسید . یه نانه نوشت هرچ ک میخواست وگذاشت ...

الهی شکر عزیز دلم😍 ممنون که تجربتونو به اشتراک گذاشتید

التماس دعا برای همه با دل پاکتون💕

درخواست بده بهم بهت میگم  چیزی نیستا اینجا نمیگم چون ی عده هستن شاید مسخره کنن

میشه لطفا به من هم بگین.ما مدتیه در حال ساخت خونه هستیم ولی کامل نمیشه.نمیدونم چکار کنم.البته از نظر مالی تو مشکلاتیم.اگر برای این منظور هم میشه نامه نوشت ممنون میشم ب منم بگین

من كه جواب نگرفتم

میگیرید به امید خدا

من نوشتم نتیجه نگرفتم

میگیری توکلت به خدا عزیزم

میشه لطفا به من هم بگین.ما مدتیه در حال ساخت خونه هستیم ولی کامل نمیشه.نمیدونم چکار کنم.البته از نظر ...

عزیزم ایشون در صفحه 4 گفتن. این صفحه رو بخونید

و شما باید به فرشته پول و ثروت نامه بدید