2737
2734
انشاالله عزیزم😍 نه امتحانش نکردم خیلی پیگیرش نبودم ۵۵تا جمله مثبت یا خواستمونو بنویسیم؟تکراری باش ...

من شنیدم یه جمله مثبتو 55 بار تا پنج روز باید بنویسی

یکی از دوستان انگار چند ارزو همزمان نوشتن

ولی تو روشی که کانال و نت توضیح میده، تا ب یکی نرسیدی نباید بری سراغ دومی

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
من شنیدم یه جمله مثبتو 55 بار تا پنج روز باید بنویسی یکی از دوستان انگار چند ارزو همزمان نوشتن ...

آها ک اینطور

از فردا شروع میکنم

البته هرچی خدا بخوادهمون میشه

انشاالله همه ب مراددلشون برسن🤩🤗

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آها ک اینطور  از فردا شروع میکنم البته هرچی خدا بخوادهمون میشه انشاالله همه ب مراددلشون برسن ...

درسته امین عزیز دلم

باید جمله هات ساده و با فعل اینده باشن و با اعتقاد کامل بنویسی

حاجتت روا التماس دعا

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐

برای فروش رفتن خونمون باید نامه نوشتنی چی بنویسم دقیقا؟

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2731

مطمئن نیستم ولی فکر کنم فرشته نگهبان بازم بپرس

متنشو یه جوری بنویس که انگار خونتون به عالی ترین شکل فروش رفته

از خدا و فرشته هم تشکر کن

@delrooba13   عزیزم میشه لطفا بگید نامه به الوهیت رو چیکار میکردید؟ تو اب مینداختین، لای قران ...

ببخشید بعدا دیدم که لای کتاب یا اب مینداختین، 

لطفا بگید متن همه نامه هاتون یکی بود؟ ممنونم

@delrooba13    

2738
همینکه میگی نمیشه تو داری به کائنات اینو میفرستی  پس همینم میشه  یعنی میگی نمیشه واقعا ه ...

۱۵ سال پیش نامه رو نوشتم و گذاشتم ی جایی ب این هم فک نکردم میشه یا نه اگر قرار بود کائنات ی کاری بکنن میکردن دیگه

نه دیگه نشد  دعا میکردم خدا یه پسر بهم بده دوتا دختر داد

خواهر خوبم بچه که نعمته دختر باشه یا پسر الهی سالم و صالح باشن عاقبت به خیریشون رو ببینید💕

@مروااریددریایی   عزیزم درمورد نامه به الوهیت درون چیزی میدونید؟

@banoo0   سلام عزیزم میشه درمورد مراقبه برام توضیح بدید؟ ممنون میشم

خواهر خوبم بچه که نعمته دختر باشه یا پسر الهی سالم و صالح باشن عاقبت به خیریشون رو ببینید💕

ممنون از دعای قشنگت الهی امین

اخه یه دختر داشتم میخواستم جفتم جور باشه اندفه دوقلو دختر شد

💜❤️
وای عزیزم😍 به امام زمان خیلیا حاجت گرفتن خدا رو شکر میگید چه جوری نوشتید؟ چه زمانی؟ چند بار

سلام عزیزم .. شرمنده انلاین نبودم تازه پیامتونو دیدم ... همینجوری ساده و بی آلایش حرف دلمو نوشتم یه بار نوشتم .. و یه روز بعد از ظهر انداختمش تو رودخونه 

سلام عزیزم .. شرمنده انلاین نبودم تازه پیامتونو دیدم ... همینجوری ساده و بی آلایش حرف دلمو نوشتم یه ...

ممنونم عزیب دلم حاجت روا باشی💞

2706