2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من این ماه به طرز عجیبی علائم پ ر ی تشدید شده علاوه بر معده درد و پا درد شدیدی که نه میتونم راه برم نه بخوابم یه هفته تا موعدش مونده ولی دیگه درد ساق پا و کف پاهام غیر قابل تحمل شده نمیدونم این ماه چرا اینجوری شدم. سه ماهی هم میشه که تاریخم ده روز میاد جلو کسی نظری نداره؟؟؟
2740
سلام بچه ها کاشکی کسی بیاد به این تایپیک سر بزنه من الان 5 روز مونده به تاریخ پری یکی از پاهام به طور فاجعه ای درد میکنه علائم کمی از بارداری دارم ولی تا حالا سابقه پا درد اینجوری نداشتم معمولا روز اول پریودی داشتم ولی نه تا این حد
همیشه قبل پری سینه درد داشتم ولی این ماه روز 14 یه آمپول hcgزدم از روز 16نوک سینه هام خیلی حساس شده تا الان که 13روز میگذره هنوز سینه هام حساسن نصف شب خیییییلییییی ضعف میکنم و حس سرما خوردگی دارم در حدی که وقتی سرفه میکنم حالت تهوع میگیرم توی نت که سرچ کردم جزء علائم بارداری هستن ولی من توی این یه سال اخیر که اقدام کردیم از بس به علائمم دقت کردم و انتظار کشیدمو بعدشم پربود شدم دیگه اصلا امید ندارم
وای بچه ها من ٦ روز عقب انداختم و خیلیییییییی پا دردم از بالا تا پایین درد داره پاهام نمیتونم بخوابم شب ها تا ٩صبح بیدارم از درد صبح میخوایم خیلیییی بده فقط با کیسه اب گرم اروم میشم اونم چون ب شدت گر دارم و گرمم میشه نمیتونم بزارم خیلی بده دردش انگار ١٠ ساعت پیاده روی سنگین کردم اونجوری پاهام کوفته هست و درد داره بی بی هم منفی هست نمیدونم چم شده
👼🏼 دنیای من بزودی رنگ دیگری خواهد گرفت 👼🏼 🙏الهی آمین 🙏 خدایا شکرت ک صدامو شنیدی و نی نی مو از آسمون ها فرستادی تو وجودم🙏👼🏼🙏
2706