2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
امروز بد جور پام درد میکنه !

بیشتر ساق پامه ! کامل تیر میکشه !

نزدیک پری ام ! یعنی ممکنه نی نی باشه ؟!!!

3 ، 4 روز مونده ! البته دیروز بی بی چک منفی شد !! :(
لباس بچه گونه همه مارک و از برندهای معروف با قیمت های بسیار مناسب سفارش از طریق : Telegram : 09394607297 نمونه محصولات : http://ninimashop.blogfa.com
منم پادرد دارم نه اینکه پام بگیره استخوانای پام درد میکنه
فکر میکردم فقط من اینطوری هستم چون بقیه میگن که فقط پاهاشون میگیره به خاطر کمبود کلسیم هستش .
ولی اگه گرم نگهشون دارم بهتر میشه
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
2714
چه جالب ما هم توی تاپیک دیگه داشتیم راجع به پادرد حرف میزدیم به یکی از آشناهام زنگ زدم آدرس دکترشو گرفتم که دردشو درمان کرده بود
بهش زنگ زدم پرسیدم. گفتش که زانو درد وکمردرد ناجوری داشته. در حدی که راه رفتن هم واسش سخت بوده. الان چند جلسه هست که پیش این دکتره رفته دیگه هیچ مشکلی نداره.
دکتر مختاری -کرج-شماره2264953-کدکرج هم0261 هست

با این شماره 2264953 هر ساعت از روز میتونی زنگ بزنی نوبت بگیری یه شماره دیگه هم داره که فقط بعداز ظهرا جواب میده:2265715
سلام منم در دوران بارداری خیلی پا درد داشتم اتقدر شدید میشه که شبها از درد زیاد نمی تونم بخوابم . اما با تحقیقاتی که من کردم فهمیدم که کاملا طبیعیه بعد از زایمان خوب میشه
باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
2706