2733
2739

من علاوه بر پادرد,خارش شدید بدن دارم...طوریکه کهیر میزنم

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه متاسفانه

عزیزم منم علائم شمارو داشتم.امروز پری اومد ولی اصلا ناراحت نیستم.میدونم هر وقت خدا بخواد بهم میده

دوستای خوبم میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید؟😘😘مطمئن باشید انرژی خوبش بهتون برمیگرده❤
2731
منم تازه پا درد شدم تازه دو روزه که از زمان تخمک گذاریم گذشته.امکان داره باردار باشم؟

فک نکنم..به این زودی علایم نمیاد

خدا جون هر وقت صلاح میدونی به من پسری صالح عطا کن.
عزیزم منم علائم شمارو داشتم.امروز پری اومد ولی اصلا ناراحت نیستم.میدونم هر وقت خدا بخواد بهم میده

اره دقیقا...هر وقت خدا بخواد...ولی ما هم باید تلاشمون رو بکنبم و نتیجه رو به خدا بسپاریم

اره دقیقا...هر وقت خدا بخواد...ولی ما هم باید تلاشمون رو بکنبم و نتیجه رو به خدا بسپاریم

این ماه باردار شدم عزیزم فقط یکم نگرانم.امیدوارم ب زودی باردار بشی عزیزم

دوستای خوبم میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید؟😘😘مطمئن باشید انرژی خوبش بهتون برمیگرده❤
2740
من 3  روز مونده به پرویدی ....نمیدونم حامله ام یا نه؟شما مثل من بودین موقع بارداری تون؟

آره عزیزم من موقع پریودی استخونای پاهام تیر میکشید.ان شاالله میای خبر بارداریتو میدی بهموم😘😘😘

آره عزیزم من موقع پریودی استخونای پاهام تیر میکشید.ان شاالله میای خبر بارداریتو میدی بهموم😘😘😘

مرسی عزیزم..خدا کنه..

سلام خوبین من تازه شروع به اقدام کردم تازه شاید تخمک گذاریم تموم شده باشه  ولی دوروزه بشدت ران پام تا زانو درد می کنه امشب دیگه نمی تونم پامو زمین بزارم دوتا بارداری قبلیم اینجوری نبودم اصلا درد نداشتم   نمی دونم والا این درد چیه ؟؟

2706