2733
2739
عنوان

برای مادرم نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 98 پست
این روش بسیار غلطه و فکر کنم روش مادران ایرانی به حساب میاد! بهشون بگید سرطان یک علته و انشاالله که ...

دکترهای مختلف ببرم؟خو یعنی یه دکتر کافی نیست؟فقط داخلی ببریم و این مشکل رو بگیم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرم شبا بعدا که دقت کردیم دیدیم تقریبا سر ساعت مشخصی تعریق زیاد و به قول شما گرگرفتگی دارند که میگ ...

چه چکابی؟

مادرمنم پا درد داره مثلا شبها 12 میخوابه یک ساعت بعدش میشینه میگه پایم درد میکنه ماساژش میدم میگه یکم بهتر میشم 

چه چکابی؟ مادرمنم پا درد داره مثلا شبها 12 میخوابه یک ساعت بعدش میشینه میگه پایم درد میکنه ماساژش م ...

معاینه سینه توسط ماما، انجام ماموگرافی سالیانه، آزمایش خون، و سونوی شکمی.

میدونید مادرم وقتی عمل شدن با اینکه عوارض عمل زیاد بود ولی از ته دل خوشحال بود که از همون شب بعد عمل، دیگه تعریق شبانه چندین ساله رو نداره.

درد پاهاش خیلی کمتر شد.خواب شبونه اش خیلیییی بهتر شد.همیشه خودمو به خاطر اینکه این همه سال این علایم رو جدی نگرفته بودیم سرزنش میکنم.

2731
سرطان چه علائم دیگه ای داره؟

من پزشک نیستم گلم بهتره که به پزشک مراجعه کنی سریعتر و علائمش رو هم از خودشون بپرسی که خیالت هم راحت شه مادرتون سالمن. ولی تا جایی که من میدونم:

در گام های اولیه اش خیلی از علائمش ظاهری نیستن که خود شخص متوجه بشه.
ولی بسته به نوعش، در گامهای بعدی علائمش بروز میکنه، مثلا خونریزی زیاد یا مزمن بی موقع خارج از زمان عادت ماهانه یا علی الخصوص در زمان یائسگی همراه ادرار. یا خونریزی از بینی و...

انشاالله که چیزیشون نیست

خیلی روحیه مادرم ضعیفه زود خودشو میبازه منم از ترسش میترسم  همش هم میگه شانه ها و دستش درد دار ...

نگران نباش اگر مادرتون تازگی منظور یکی دوساله یائسه شدن و از همون موقع کاهش وزن دارن باید بدونید خانومها بعد یائسگی بدنشون تحلیل میره و افت میکنه ولی حتما ببرید متخصص داخلی که شبهاتتون رفع بشه جراح برای معاینه سینه، زنان معاینه و بررسی رحم و تخمدان و متخصص داخلی خوب برای بررسی کامل شکمی حتی اندوسکوپی و کلونوسکوپی غربالگری بدن بد نیست یه بررسی خوب و دقیق تو مراکز ازمایشگاهی خوب و معتبر خیالتون رو راحت میکنه و احیانا احیانا احیانا مشکلی هم باشه زودتر پیگیری بشه درمان راحتتره

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2740

سلام ،مادرتونو بردین چکاپ ؟خیلی شبیه لایم مادر منه ..اگه بردین مگین نتیجشو؟چون منم حس میکنم ازمایشا رو سر سر انجام میدن و واقعی نیس..

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ