2737
2739
عنوان

دیروز چهار تا عروس جمع شدیم خونه مادر شوهر عین کوزت کار کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1458 بازدید | 81 پست
برا چی میرید خب

منکه بخاطر شوهر خرم تازه ،دیشب یه لحظه یاد نامزدیم افتادم گفتم اینا درد از یادم دلم پاک نمیشه من تکو تنها بدون هیچ عروسی اونهمه کار به تنهایی کردم اومدم نشستم بغل بخاری که سی ثانیه گرم شم تو زمستون تو اومدی بابات برگشت گفت بیچاره مادرت صبح تا شب تکو تنها اونجا داره کار میکنه توام به من چپ نگاه کردی روزگارم زهر کردی روزایی که نامزدی که برام باید عالی میگذشت جهنم کردن برامون ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن اصل کاری فرش بود سال دیگه میریم بخ اشپز خونش دست نمیزنیم دوتا فرش میشوریم جمع میکنیم چهار پنج ن ...

توخودت کوزت بازی درمیاری چه انتظاری ازبقیه داری 🙄ازحالاواسه سال بعدبرنامه ریزی میکنی؟

جون و سلامتی‌تون رو از سر راه پیدا کردین احیانا؟😐

نکنید ازین کارا

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2728

من و جاریم یه بار کل لحاف تشک و پتوها و فرش های مادر شوهرمو شستیم بخدا منم با گوش خودم شنیدم که مادر شوهرم به خواهر شوهرم گف مگه چیکار کردن دوتا چیز شستن دیگه بعد که دیدن من شنیدم خواهر شوهرم گف منظورش اون یکی جاریته تو رو نمیگه منم گفتم چه فرقی میکنه اونم بدبخت با من کار کرده دیگه بعد هم از همون در کوچه که باز بود تو حیاط حرف میزدن شنیده بودم از همونجا برگشتم خونمون و دیگه نرفتم برا کمک بقیه ی کارها به جاریم هم گفتم نرو اونم نرفت مادرشوهرم به گوه خوردنش پشیمون شده بود 

میگن اصل کاری فرش بود سال دیگه میریم بخ اشپز خونش دست نمیزنیم دوتا فرش میشوریم جمع میکنیم چهار پنج ن ...

خب عبرت نمیکنی دیگه 

از الان داری برنامه ریزی میکنی بری فرش بشوری 

عجب 

ببین سال دیگه میگن یه فرش شستید دیگه کاری نکردید

2740

بنظرم خودمون بقیه رو پرو میکنیم

نرو خواهر ...نکن

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

اول خسته نباشی دوم

بدید قالیشویی.

سوم محبت کزدی نباید اینقدر بی لیاقت باشن.

من باشم دیگه نمیرم

بار بعد که رفتی خیلی آروم کار کن،فقط باش،کار نکن،حضور فیزیکی داشته باش,،هر کاری هم کردی ده بار غر بزن،همش بگو معده درد میکنه،کمرم درد میکنه،وسط کار بگو حالم اصلا خوب نیست،

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن

دیگ نرو اگ گفتن چرا نیومدی بگو دوتا دونه ظرفه بده دخترت بشوره

تو دنیای من یکی بزنی 6 تا میخوری 6 تا بزنی 20 تا میخوری..خلاصه ب دریا وصله/همونیم که  هیچوقت تسلیم نشد..همینکه پدرومادرم میخندن خوشبختم/Sen büyük dünyada küçük bir kalpsin/خدایا میام گله کنم ازت..چشمم به پدرو مادرم میوفته هزار بار شکرت میکنم💙/غما هم میگذره^بیخیال رفیق.چایی بریزم؟:)/اللهم همان که میدانی♥/من بیشتر از اونی که فکر کنی زمین خوردم.ولی خب.تخس بار اومدم فقط میخندم✌/ما چون ز دری پای کشیدیم.کشیدیم/کم و کسری مرا دید ولی پیشم ماند.او رفیقی است که پای ضررم میماندY💛/از اولش خدا بوده.از اینجا به بعدشم خدا هست:)/قوی باش.خدا عاشق بچه پرروهاس😊

ولی میخوام بگم اونشب اینو گفتی اینم جواب حرفت بجا اینکه تو خودت عزیز کنی  بگی دست زنم درد نکنه ارزش گذاشته رفته با این وضع معدش کمک مادرم کرده ،اومدی دل میشکنی انتظار داری بغض نکنم یاد گذشته نیفتم این به خودت بگو نه من من خودم خواستم عزیز کنم که رفتم کمک اما تو چی . این بگم بهش ؟