2737
2734
عنوان

دیروز چهار تا عروس جمع شدیم خونه مادر شوهر عین کوزت کار کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1458 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا قوت.

ولی دیگه نرو.وقتی اینجورین.بگو کمر درد دارم.

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2728
2740

بنظر من اشتباه از شماست که این کار رو میکنید و اشتباه دوم اینکه جواب نمیدید 

یا حداقل وقتی همسرت میگه چیکار کردید همون موقع بگید باشه اگه این ها کار سختی نیست پس دفعات بعد من نمیرم خودشون راحت انحام میدن 

عروس ما هم ماهه 

میاد اینجا اصرار میکنه ظرفارو بشورم من میگم نه ولی بازم میاد کمکم میشوره فداش بشم خانومه

💕 تا وقتی خدا رو داری به همه چی میرسی شک نکن.‌‌..توکل بر خدایت کن ...کفایت میکند حتما💕
میگن اصل کاری فرش بود سال دیگه میریم بخ اشپز خونش دست نمیزنیم دوتا فرش میشوریم جمع میکنیم چهار پنج ن ...

وظیفتون نیست فرش بشورین وظیفه پسراشه خودتون رو دوست داشته باشین فرش هم بدن قالیشوییی 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 

عزیزم خسته نباشی، من درکت میکنم چون شرایط مشابه شمارو دارم، گلم از این به بعد واقعا رفتی فقط دوتا دونه ظرف بشور که قدر بدونن، من که جرات ندارم یه جا بشینم کار نکنم شوهرم دعوام میکنه

2706