2733
2739
عنوان

دیروز چهار تا عروس جمع شدیم خونه مادر شوهر عین کوزت کار کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1458 بازدید | 81 پست
آره تا حالا چیزی به گوشم نرسیده که گله کنم چیزی بگن  منم کاری بهشون ندارم سالی یکی دوبار خواهر ...

انشالله همیشه همینجوری باشید 

منم با مادرشوهر و خواعزشوهر مجردم خوبن البته اگه بقیه دخالت نکن تو روابطمون 

اً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدم نمک نشناسیه چقدر 

الآن ۵ ساله که دست نمیزنم. خودش ضرر کرد. یه کلفت مفت رو از دست داد😂

ولی این ۵ سال یکی دوبار دیدم واقعا همه جارو گند برداشته بخاطر بچم که همش می‌ره اونجا رو فرشاش بازی می‌کنه جارو کردم که بچم آسم نگیره حداقل

2728

تو خونواده ما عروس رو سرمون جا داره(تاج سرمونه)

من خودم دلم نمیاد به عروس کار بگم یا توقعی داشته باشم میدونید چرا؟ چون مادر عروسمون با هزار دلخوشی دختر به دست ما سپرده بعد اونوقت ما به جای امانت داری اذیتش کنیم دور از وجدان و انسانیته... ! 

وقتی اون زن دل خوشیه داداشمه...پس خوشی داداشم خوشیه ماست 

چرا باید دوتا جوون رو ناراحت کنیم با رفتار نسنجیده مون؟

اگه خوب باشی و خوب رفتار کنی بدترین عروس ها هم خوب میشن باهات...فقط باید دلت صاف باشه پیش خدا

از همین جا میگم عروس گلمون دوستت دارم خدا حفظت کنه انشالله و خوشبخت باشی😙😇❤🧡💛💚💜

💕 تا وقتی خدا رو داری به همه چی میرسی شک نکن.‌‌..توکل بر خدایت کن ...کفایت میکند حتما💕
تو خونواده ما عروس رو سرمون جا داره(تاج سرمونه) من خودم دلم نمیاد به عروس کار بگم یا توقعی داشته با ...

عزیز دلم تو داداش نداری بیام زنش بشم ؟؟؟ بخدا اگه رفتار داداشت بد باشه با همچین خانواده گلی ادم غمی براش نمیمونه تو چقد ماهی بخدا اشک جلو چشامو گرفت انشاالله که خوشبخت باشین همتون 

عزیز دلم تو داداش نداری بیام زنش بشم ؟؟؟ بخدا اگه رفتار داداشت بد باشه با همچین خانواده گلی ادم غمی ...

فدات بشم من

لطف داری

تو هم مثه خواهرم میمونی گلم

داداش دارم ولی اخلاقای خاصی داره

من خودم شخصا دوس ندارم دختری اسیرش بشه تا زمانی که اخلاقاش خوب نشده من صلاح نمیدونم زن بگیره، دختر مردم گناهی نکرده که بخواد خدای نکرده بدبخت بشه😊😘

💕 تا وقتی خدا رو داری به همه چی میرسی شک نکن.‌‌..توکل بر خدایت کن ...کفایت میکند حتما💕