2733
2734
عنوان

کیا افسردگی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 78 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نه الحمدلله

ماهي ١٠٠ هزارتومن خرج خودت كن اگر بهت پول ميده 

آمپول نوروبيون برو بزن، فقط همينو گوش بده 

نوروبيون بزن همچين فاز ميده بهت درستت ميكنه

بقيه پول رو هم كرم و مولتي ويتامين بخر اگر درست نشدي، آفرين

من شوهرم خسيسه واسه همينم داستان دارم 

اگرم چاقي يا اضافه وزن داري برنامه لاغري بزار بهت انگيزه ميده عزيزم

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
2740
مامانم رفت گذاشت کف دست شوهرم 🤦🤦اونم دوماه بعد عروسی برام شطرنج خرید

البته حرف‌زدن تو آینه خیلی خوبه به انسان اعتماد ب نفس میده...شطرنج هم عالیه..من خیلی بازی میکنم

-مرد هستم-در مطالب خصوصی مربوط به خانوم ها ، شرکت نمیکنم.

افسردگی بعد زایمان مزخرفه بچت رو از شیر بگیر دارو بخور تا بعد حسرت این روزارو نخوری من عاشق نی نی ام برو ببوسش بو کنش باهاش بازی کن اون الان به ی مامان قوی احتیاج داره 

فقط موندم با افسردگی چه جوری وزن کم میکنی من که اصلا حسش نیست و این شده عذاب برام

مامانم رفت گذاشت کف دست شوهرم 🤦🤦اونم دوماه بعد عروسی برام شطرنج خرید

اجی

این حرفای خوشمزه و باحال و بانمک جاش اینجا نیستا

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
😒الان شما ناراحت شدید بابت این حرف  بهتون برخورد؟!

ی نگاه ب حال من بنداز

خودنمایی و خنک بازی تو این تاپیک..... اوممممم

بستگی ب سن و سال و تربیت خودتون داره

نگاه کن ببین جاش اینجا هست یا نه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2706