2733
2734
عنوان

کیا افسردگی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 78 پست
چرا ولی باش حرف نمیزنم دیشب کنارش خوابیده بودم هوا سرد بود حتی حالشو نداشتم روش پتو بکشم

بگو بخدا؟؟؟ 

ببين ١ برو داروخانه ١٠٠ هزارتومن پول بسه برات 

يه مولتي ويتامين يه امپول بكمپكلس خارجي بگير بزن. بدنت ضعيف شده از بي حالي افسرده شدي

براي بچه ات كتاب قصه بگير 

تو خونه هم سريع هرچي رو ورميداري بزار سرجاش 

دكترم تونستي برو 

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
افسردگی الکی پیش نمیاد چون خودم دارم... یه فکر یا ترسی ازارت میده بعد نا امید به خودت انگیزه بده&nb ...

همسرم

به هم نمیخوریم

اون درونگراس و توی 1 خونه مردسالار بدون دختر بزرگ شده

پدرهمسرم هم با حرف هاش ناخواسته اذیتم میکرد. ک الحمدلله فوت شد

بعد زایمان هم دخترم شرایطی داشت ک خیلی اذیت شدم

همش باهمشد

الان همسرم خیلی خوب شده

ولی من... 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حال خودتو خوب کن مثلا موسیقی گوش بده به داشته هات فک کن و هرروز شکرگزاری کن بابتشون از خدا، یکم نرمش و ورزش کن با عزیزانت وقت بزار، همین که تو این وضعیت کرونا سالمین خدارو شکر کن و صدقه بده 

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
حال خودتو خوب کن مثلا موسیقی گوش بده به داشته هات فک کن و هرروز شکرگزاری کن بابتشون از خدا، یکم نرمش ...

ترجیح میدادم بمیرم

دوست دارم بمسرم

دارم زحر میکشم

کاش تموم شه

کاش تموم شه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2731
همسرم به هم نمیخوریم اون درونگراس و توی 1 خونه مردسالار بدون دختر بزرگ شده پدرهمسرم هم با حرف هاش ...

درکت میکنم عزیزم ولی سعی کن بیخیال شی در طول روز از هوا ازاد لذت ببر ک شبا بهت زور نگیره

اجی 1 ساله به نَرت چکار میتونستم بکنم ک نکردم

ببين من دوستم استاد زبان هست مجردم هست افسرده اس فلوكستين ميخوره

اگر دكتر داد بهت بخور

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
ایشالا هیجوقت نرسید. و سلامت باشید..با کسایی برخورد داشتم که از یک  گوشی به گوشی خودشون پیام می ...

😅منم خودم با خودم شطرنج بازی میکردم مجردی تنها بودم😑

گاهی اوقات خودم با خودم میحرفم بلند بلند

اً
2740
همسرم به هم نمیخوریم اون درونگراس و توی 1 خونه مردسالار بدون دختر بزرگ شده پدرهمسرم هم با حرف هاش ...

بدنت ضعيف شده 

شوهرت خسيس نيست؟ 

ببين من دوستم استاد زبان هست مجردم هست افسرده اس فلوكستين ميخوره اگر دكتر داد بهت بخور

بچه شیر میدم

وگرنه میرفتم سراغ قرص

بدنت ضعيف شده  شوهرت خسيس نيست؟

نه الحمدلله

من دارم اونم شدید 

شب و روزم با عذاب میگذره با قرصا زنده ام

همشم بخاطز خودخواهی پدر مادرمم ک طلاق گرفتن من گذاشتن وسط دعواشون یه عمر حسرت  پدر داشتن و محبت پدر دیدین تا حالا توی عمرم پدرمو ندیدم💔

یع عمر ارزوی خواهر و برادر

یه عمر ارزوی یه لباس خوب یع مسافرت یه غذایی دورهمی 

هرگز خانواده ای گرم و صمیمی نداشتم 

هرگز از ته دل نخندیدم 

هرگز زندگی نکردم بچگی نکردم جونی نکردم

همه از راه میرسن برام دل میسوزنن میخوان بهم کمک کنن اونم فقط برا ثوابش  توی یه اتاق خونی مردم زندگی میکنیم با نیش و کنایه های فک و فامیل ک بچی طلاقی و پدر ترو نخواست و هزارتا حرف

هرچ بزرگتر میشم بیشتر عذاب میکشم

یکی بگه من چیکار کنم 

نمیدونم مشکلت چیه اما یدون بدتر از توهم هستن اجی خودتو اذیت نکن

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔
😅منم خودم با خودم شطرنج بازی میکردم مجردی تنها بودم😑 گاهی اوقات خودم با خودم میحرفم بلند بلند

شطرنجش بدنیست اما حرف زدن با صدای بلند زیاد خوب نیست...مخصوصا اگه خودت ب خودت حرفای بد بزنی

-مرد هستم-در مطالب خصوصی مربوط به خانوم ها ، شرکت نمیکنم.
2706