2737
2734
عنوان

شماهابه دعاو طلسم و اینا اعتقاددارید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 54 پست

بعدشم تو منطقه ما خیلی هستش همه اعتقاد دارن خیلی اتفاقا افتاده که مردم باور کردن 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم چجوری بودن من قبلا تو خواب حس میکردم یکی کنارمه الانم حس میکنم حشره ای چیزی رو دستمه از خو ...

دقیقا همیشه حس میکنم موقع ظرف شستن یکی از پشتم رد شده یا رو دستو پاهام مورچه هست دلا نویس گفته بود ۴شنبه اگه بمیره هم حمام نره موهاشو تو حموم شونه نکنه چون یکی با هاش هست متاسفانه

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
یه شب که پسرم مریض بود رو پام بود ساعت ۳ نصف شب یه لحضه رومو برگردوندم طرف پنجره از جلوی پرده سفید ی ...

وای ج ترسناک منم مدام سردرد دارم 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2728
وای ج ترسناک منم مدام سردرد دارم 

نه سردرد های من درست بعد غروب خورشید تا طلوع خورشید بود طول روز اصلا

دقیقا همیشه حس میکنم موقع ظرف شستن یکی از پشتم رد شده یا رو دستو پاهام مورچه هست دلا نویس گفته بود ۴ ...

خب پس چجوری میخوای از دستش راحت شی منم میخوام برم پیش یه دعانویس ک برام دعا بنویسه بلکه رفع شه (یکی درحقم این بدی رو کرده خدا ازش نگذره😔)

برا حاجت دل منم دعا میکنین؟؟؟😢😔
اینجوری نمیشه که زندگیت چطوری بهم خورده بیشتر توضیح بده از خوابهات بگو  کلا الان همه عصبین دیگ ...

تاپیک هام هس شوهرم با ی دختر هرزه دوست سد بخاطرس من بجه هام ول ‌کرد طلاق گرفتبم جادوی اون زن شد بود

خواب هام دایما اشفته و پریشون توخواب لرز میکنم همس 

ندام میپرم  ازخواب اصلا حس ارامش ندارم مدام سردرد دارم .عصیی ام و گریه میکنم 

خب پس چجوری میخوای از دستش راحت شی منم میخوام برم پیش یه دعانویس ک برام دعا بنویسه بلکه رفع شه (یکی ...

چ  ترسناک 

2740

[QUOTE=179719286]خب پس چجوری میخوای از دستش راحت شی منم میخوام برم پیش یه دعانویس ک برام دعا بنویسه بلکه رفع شه رفتم پیش دعا نویس فقط گفته مواظب باش و دعای محافظ نوشته متاسفانه منطقه ما هست بعضی وقتا به صدای شوهرم صدام میکنن

تاپیک هام هس شوهرم با ی دختر هرزه دوست سد بخاطرس من بجه هام ول ‌کرد طلاق گرفتبم جادوی اون زن شد بود ...

بله اینا نشونه های جادو هستن 

ببین عزیزم پیش دعا نویس نرو چون بلد نیستن اگه هم بلد باشن یه مدت تاثیر داره که باید هی مدام بری 

شما برو سایت دایی ابراهیم اونجا باطل سحر هست چن تا رقیه شرعیه هستش به اون مدت که گفته شده گوش کن و سورهعههه بقره هر روز گوش کن اوایل 100درصد خیلی اذیت میشی ولی بعد خوب میشی یه مدت گوش کنی بعد عادت میکنی مدادم دوس داری گوش کنی 

منم تا حدودی مشکلات شما رو داشتم ولی مال من منو به بی راهی می‌کشید 

من سوره بقره رو اولین بار که گوش دادم واااای دوس ندارم بگم واقعا حالم بد شد چیزای که نباید احساس می‌کردم رو کردم 

اگه میخوای خوب شی کارای که گفتم رو انجام بده لطفا 

حالت خوب نباشه سعی کن چیزای که دلتو آزار میده رو قشنگ رو کاغذ بنویس بعد اتیش بزن بعد حالت خوب میشه 

التماس دعا... 

اره خیلی بیشتر از ترسناک بودن ظلمی که درحقم شده ناراحتم میکنه  تو هم شاید اون زن برات طلسم انج ...

بعید نیست ازشون ی خانواده وحشتناکی بودن ک نگو 

2706