2733
2734
عنوان

۵ کیلو تو ۳ ماه کم کردم

134 بازدید | 21 پست

برنج و نان و کربوهیدرات ها رو خیلی محدود کردم 

بیشتر پروتین خوردم 

قند و چربی هم تقریبا حذف 

پروتین خوردم که عجله هام حفظ بشه چربی هام بسوزه

خیلی کند هم کم کردم 

ولی به طرز عجیبی باسنم آب شده 

کسی میدونه چرا ؟ کجای کارم مشکل داشته که یکنواخت کم نکردم 

کلا پا و باسنم چاق بود .دیر لاغر میشد .ایندفعه خیلی عجیب باسنم آب شده

خنک آن قماربازی که بباخت هر چه داشت و نماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....(با اندکی تغییر)

با کالری شماری تو یک ماه ۴ ۵ کیلو کم‌میشه

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خوب رژیم گرفتی 🤨🤨🤨🤨🤨 اصلا ورزش نکردی ؟

انگار ۳ کیلو از این ۵ کیلو فقط از باسن رفته 

ورزش نه زیاد ...چند جلسه بدنسازی و یکم پیاده روی

خنک آن قماربازی که بباخت هر چه داشت و نماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....(با اندکی تغییر)
با کالری شماری تو یک ماه ۴ ۵ کیلو کم‌میشه

میدونم ولی نمیخواستم اونجوری . که یدفعه ای پوستم شل نشه 

انگار ۳ کیلو از این ۵ کیلو فقط از باسن رفته  ورزش نه زیاد ...چند جلسه بدنسازی و یکم پیاده روی

باسنت مگه گنده بود ؟

هرچی بیشتر میگذره ✨😍♥️بیشتر بهم ثابت میشه💋تو قشنگ ترین اتفاق زندگیم بودی همسرم🔐🥺🧿
چون باسن بدون ورزش که چاق میشه از چربیه عضله نیست که با پروتیین بزرگ بشه در کنارش باید ورزش هم کنید

درسته ...ورزش نکردم . ولی همیشه باسن خیلی بزرگ بوده ....

باسنت مگه گنده بود ؟

اره 

نه اونجوری تابلو و زشت 

به قول دوستام نقطه عطف هیکلم بود . کمرم هم باریکه به نسبت ...

ولی الان خیلی بد شدم 

لباسهام قشنگی ندارن تو تنم

چه خوب منم میخوام رونا و باسنمو آب کنم   یعنی برنج اینا اصلا نخوردی؟

نون روزی یه کف دست سنگک 

برنج هم هر چند روز در حد چند قاشق

اره  نه اونجوری تابلو و زشت  به قول دوستام نقطه عطف هیکلم بود . کمرم هم باریکه به نسبت . ...

من اصلا باسن ندارم لباس مجلسی تو تنم زار میزنه 

کمی تپلم 

چاقیم بیشتر تو پهلوهام و ران و شکمم هست 😐😐😐انگار باسنم راه چربی رو بسته 

هرچی بیشتر میگذره ✨😍♥️بیشتر بهم ثابت میشه💋تو قشنگ ترین اتفاق زندگیم بودی همسرم🔐🥺🧿