2737
2734
عنوان

مجردهای بالای ۳۰ ساله های سایت بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 2803 بازدید | 168 پست
خجالت میکشم از بس شیطونه ممکنه بگه کو خواستگار ،سر سفره غذا هم گفت ، نمیشد بلند بشم برم

عزیزم اگه به حرف بقیه باشه که نمیشه زندگی کرد من دوتا خواهر۳۶و۳۸ساله مجرد دارم برا خودشون کار میکنن شأن اجتماعی دارن خیلیا قبلا حرف میزدن و مسخره میکردن الان فهمیدم که اشتباه میکردن مجردهای خوشبخت کم نیستن 

با قوانین ضد زن و فرهنگ غلطی که داریم واقعا چند درصد از زنهای متاهل میتونن خوشبخت بشن؟ 

تو همین تاپیکا بخون که مرده می‌ره زن صیغه می‌کنه نه قانون نه شرع نه فرهنگ کارش رو بد نمی‌دونن 

تازه هر روز هم شرایط داره بدتر و بدتر میشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
خجالت میکشم از بس شیطونه ممکنه بگه کو خواستگار ،سر سفره غذا هم گفت ، نمیشد بلند بشم برم

چند سالشه؟

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا قبلا درد بی خواستگاری بود الان سالی دوسه  تاوقوزمیت میان  ناز میکنن 😂😂😂

کودک همسری اگه یکی تاپیک زد بریم ببینیم چیا میگن 

مامی گپ نرفتی ببینی چیا میگن یه خواستگار ۲۷ ساله اومده از دختر ۱۷ ساله خواستکاری کرده فک کن 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
بیچاره به شوهرت بگو با مادرش حرف بزنه

زیااااد اینکارو کرده ولی حرفش تموم نشده مادرشوهرم میره یه بحث دیگه 

اصن میگه هیچی حالیتون نیس من عقل کلم و کارم درسته

خدا نکنه کسی خوب بودنت رو به حساب خر بودنت بزاره....🤦🤦🤦
2728
کودک همسری اگه یکی تاپیک زد بریم ببینیم چیا میگن  مامی گپ نرفتی ببینی چیا میگن یه خواستگار ۲۷ ...

نه    اعصاب ادم خورد میشه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
زیااااد اینکارو کرده ولی حرفش تموم نشده مادرشوهرم میره یه بحث دیگه  اصن میگه هیچی حالیتون نیس ...

بیچاره دختر

نه    اعصاب ادم خورد میشه

اینجا باز همه رنج سنی هستن خوبه صد رحمت به اینجا 

مامی گپ رو بری ببینی دختر ۱۷ ساله بچه دوساله داره 😥😥😥😥

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
۱۰ متر چیه  مغازه نمیشه خرید  منم خیلی دوست دارم وام بگیرم ولی گیر دادن ضامن میخواد وام ...

جالب اینه که خیلیا میان عین طوطی حرفاشونو تکرار میکنم دیروز اخبار نشون میداد یکی از همین وزیر وزرا میگه اکثر تک فرزندان دچار افسردگی میشن 

معلوم نیست این اکثر رو از کجاش درآورده بدون هیچ سند و مدرکی 

دیگه نمیگن ما برا جمعیتی که داشتیم و الان جوونیشون رو به پایانه چکار‌ کردیم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738
اینجا باز همه رنج سنی هستن خوبه صد رحمت به اینجا  مامی گپ رو بری ببینی دختر ۱۷ ساله بچه دوساله ...

اینجام یه هفده ساله بود  چهار ساله ازدواج کرده😐😐 اون وقت من17سالگی خواستگار نداشتم😐

اینجام یه هفده ساله بود  چهار ساله ازدواج کرده😐😐 اون وقت من17سالگی خواستگار نداشتم😐

سرمونو بکوبیم به دیوار ....

راستی چرا برای خودت حیوون خونگی نمیخری؟

ازدواج نیس چاره ای نداریم منم سگ دارم خیلی احساس تنهایی نمیکنم 

یبار برای خودتون سگ یا گربه ای بگیر اگه خانوادت راضی باشن 

جالب اینه که خیلیا میان عین طوطی حرفاشونو تکرار میکنم دیروز اخبار نشون میداد یکی از همین وزیر وزرا م ...

وزیره گ...ه خورده اینو گفته 

منم تک فرزندم سختی داره ها ولی مامان و بابام از هم جدا شدن حس تنهایی بهم دست داد اخرسر رفتم سگ برای خودم خریدم انگار تنها نیستم

سرمونو بکوبیم به دیوار .... راستی چرا برای خودت حیوون خونگی نمیخری؟ ازدواج نیس چاره ای نداریم منم ...

همون! از  حیون میترسم😂😂

همون! از  حیون میترسم😂😂

اصلا ترس نداره نمیدونم ماشین داری یا نه یجا تو پرند تهران اسکان سگ بی سرپرست هست بری اونجا حتی غذاشم میتونی بخری ببری بهش بدی یه عمر فراموشت نمیکنن بسکه وفادارن قرار نیس ناز و بغل کنی غذا بهشون بدی اینقدر مهربونن میان سمتت با چشمای مظلوم 

بنظر من سگ از گربه خیلی خیلی بهتره

میدونی عزیزم حرفت درس بهش میگم یکم بذا خودت ارزش قائل شو قشنگ بپوش بخور برو تفریح اما فضای خونوادش ا ...

چی بگم‌والا شما خیلی ماهی کهوبه فور خودهرشوهرتی ولی خب میدونی خانواده های قدیمی واقعا سخته .‌من‌از ۱۹ سالگی ابرو هاموها مو مرتب میکردم و بند مینداختم اخه زشته ادم به خودش نرسه ولی خداییش نوهامو تا حالا رنگ‌نکردم اخه موهام‌سفید نشده رنگ خودشم خوبه 

میرقصانم زندگی را به سازم