2737
2734
عنوان

مجردهای بالای ۳۰ ساله های سایت بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 2803 بازدید | 168 پست
چی بگم‌والا شما خیلی ماهی کهوبه فور خودهرشوهرتی ولی خب میدونی خانواده های قدیمی واقعا سخته .‌من‌از ۱ ...

حالا تو ندیدی سالن ما دخترای ۱۵ ساله میان از بافت اکستنشن رنگ قرمز یاقوتی و بنفش و آبی یخی میذارن و ناخونا کاشت بلند ....

خیلیه ها

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی نگفت، آخه فقط منو نگفت داداشی مجردم گفت ، فقط مامانم گفت بچه درست میگه ،البته مامانم منظورش داد ...

تو  چند سالته عزیزم؟

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2731
امسال هفت سالشه پارسال که این حرفو زد شش سالش بود 

بچس بابا ولش کن  مهم بخت خوبه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
۳۱

سنی نداری که خدای مام بزرگه

2740
حالا تو ندیدی سالن ما دخترای ۱۵ ساله میان از بافت اکستنشن رنگ قرمز یاقوتی و بنفش و آبی یخی میذارن و ...

منم ناخنام کاشته بافت و این چیزا هم میکنم ولی رنگ‌نکردم چون سبزه ام میترسم خوب نشه نمیدونم چه رنگی بهم میاد

میرقصانم زندگی را به سازم
از بچه ناراحت نمیشم از جمع خجالت میکشم که خواستگار ندارم

مهم بخت خوبه خواستگار چیه

منم ناخنام کاشته بافت و این چیزا هم میکنم ولی رنگ‌نکردم چون سبزه ام میترسم خوب نشه نمیدونم چه رنگی ب ...

اگه سبزه ای شرابی و قرمز یاقوتی و شکلاتی تناژ قهوه ای میشع کرد 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
 سنی نداری که خدای مام بزرگه

وقت واسه ازدواج دارم ولی اینکه خواستگار ندارم حس بدی هست ، بعد آزادی هم ندارم همه دوستام متاهل هستن میرم خونه همدیگه باهم میرن بیرون ، من نمیتونم باهاشون باشم ، از لحاظ مالی هم اختیار خرج کردن ندارم کلا استقلال ندارم با اینکه فوق لیسانسم، دنبال کارم رفتم نشد 

وقت واسه ازدواج دارم ولی اینکه خواستگار ندارم حس بدی هست ، بعد آزادی هم ندارم همه دوستام متاهل هستن ...

ای  بابا عزیزم

2706