2733
2734
عنوان

مجردهای بالای ۳۰ ساله های سایت بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 2803 بازدید | 168 پست
درسته ، ولی من استقلال ندارم ، دنبال کار هم رفتم نشد 

از کم شروع کن انشالله پیشرفت خواهی داشت از طرفی تو اجتماع که باشی موردای مناسب‌تری برای ازدواج پیش میاد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
ای  بابا عزیزم

با تمام این شرایط بازم خیلی امیدوارم به یه زندگی عالی ، بعضی وقتا می‌شینم گریه میکنم ، بعضی وقتا هم این جمله میارم تو ذهنم ، که با سختی اسونیه، میگم خدا خودش این حرفو زده حتما درسته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با تمام این شرایط بازم خیلی امیدوارم به یه زندگی عالی ، بعضی وقتا می‌شینم گریه میکنم ، بعضی وقتا هم ...

دقیقا😍😍😍

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2731

سلام عزیزم تاپیکتو خووندم

ان شاا...که مشکلت زودرفع میشه

من یه دوستی تواینستا دادم بسیاربانوی خوش برخورد وباکمالاتین

ایشون ناشنواست وبسیارموفق ایران زندگی نمیکنه

بنظرمن اگه میخوای مهاجرت کنی ازشون مشورت بگیر

خیلی خانم خوبیه جواب فالووراشومیده

واینکه کارگردان خیلی خوب صحبت میکنه ومطمئن باش روحیه ت عوض میشه ازدوستی باهاش

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
سلام عزیزم تاپیکتو خووندم ان شاا...که مشکلت زودرفع میشه من یه دوستی تواینستا دادم بسیاربانوی خوش ب ...

درخواست بده پیجشو بده ببینمش ....

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉

عزیزم خداوندبرای هرکسی یه جفتی آفریده

بعضیابراشون اهمیتی نداره بعضیاهم ازدواج و...دوست دارن

اتفاقای اطرافتو منفی نبین

ممکنه اون کسیکه قسمتت میشه همین فرداملاقاتش کنی وباتجربه هاییکه تواین چندبار ارتباط داشتی قدر طرف بهتروبیشتربدونی...

نیمه ی خالی لیوان نبین نیمه ی پرش هم بلاخره وجود داره...

مسلماًاونیکه شماروستایش خواهدکرد به اینکه شنوایی و...چه جوری هست فکرنخواده کرد همونطورکه شماممکنه ایرادای طرفونبینی🙏🤲

امیدوارم بهترین هاقسمتت بشه وبه آرزوهای قلبیت برسی❤

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
درخواست بده پیجشو بده ببینمش ....

درخواست دادم عزیزم اگه ممکنه بپذیر🙏

من خیلی خوشحالم توبین دوستام که توسایت دارم یه دخترخوب امشب حال دلموعوض کرد

خوشحال میشم بین دوستای سایتت باشم وگاهی همراهیت کنم❤🌹

درخواست دادم عزیزم اگه ممکنه بپذیر🙏 من خیلی خوشحالم توبین دوستام که توسایت دارم یه دخترخوب امشب حا ...

همچنین چرا که نه 

معروف شدم رفت 🤦🏻‍♀️😂🤦🏻‍♀️😂🤦🏻‍♀️

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
چراانقد عقده ای هستی ک پاچه همرو میگیری.تو اون تاپیکت ک تعطیل شد پست گذاشتم نمیدونم خوندی یا ن

عقده خودتی که میای تاپیک من و مزاحمم شدید 

@نی_نی_یار_5    

چراانقد عقده ای هستی ک پاچه همرو میگیری.تو اون تاپیکت ک تعطیل شد پست گذاشتم نمیدونم خوندی یا ن

@نی_نی_یار_5   ایشون مزاحمت ایجاد کردن بهم انگ عقده ای زدن 

@نی_نی_یار_5   ایشون مزاحمت ایجاد کردن بهم انگ عقده ای زدن

واااای خدا شفات بده

نی نی یار جون خودتو ب زحمت ننداز

ایشون قاطی کردن

ترحم میطلبن ولی کسی الکی ترحم نمیکنه ب کسی

مرد=انسان  زن=انسان  انسان=انسان
واااای خدا شفات بده نی نی یار جون خودتو ب زحمت ننداز ایشون قاطی کردن ترحم میطلبن ولی کسی الکی ترح ...

خدا اول تورو بدجور شفات بده انگ مسخره بهم نزنی 

@نی_نی_یار_5    

2706