2137
2106
عنوان

اختلاف

96 بازدید | 16 پست

سلام

من الان همش دارم با نامزدم دعوا میکنم 

نمیدونم چیکار کنم

مثلا یه بحث کوچیک میشه 

میگم من دیگه با تو حرفی ندارم

بعد اون میده اوکی 

خیلی عصبی میشم خیلیییی 

ولی مثلا بهم میگه خیلی دوست دارم 

همیشه باش 

هیچوقت تنهام نزار 

میدونم دوسم داره ولی بعضی وقتا اینطوری میشه

بعد الان چن شب پیش گفت اوکی رفت دیگه پیام نداد 

من گفتم بد قولی گفتی همیشه میمونی 

میگف تو خودت گفتی برو گمشو😑😑😑

چیکار کنم کلا تموم شه این مشکلات😫

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

تو رو خدا اشتباه منو نکن مردا یه روز هر چقدرم عاشق باشن خسته و بی تفاوت میشن اونموقع پشیمونی سودی نداره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...
2166

اصن اینا نمک دوران مزخرفه نامزدیه اه اه

این بحثا الکی الکی داشتن مارو میکشوندن پای طلاق 😩

سفارش روغن فقط پیام خصوصی ووو👇👇👇......  روغن آرگان نارگیل خراطین   بادام تلخ و شیرین   ماکادمیا آووکادو جوجوبا آلوورا  زیتون بکر   کندش کرچک سیاهدانه و.... 

به اخلاق همديگه عادت ميكنيد و درست ميشه

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
2165

میگه من دوست دارم 

ولی 

من توقع دارم پشتم باشه نه اینکه گیر بده 

میشه کسایی ک خیلی حرفه این بگن چیکار کنم وابسته ام شه 

که دیگه نتونه خودشو بزنه ب بی تفاوتی

2183
یهنی چیکار کنم😞

.

سر چه موضوعی بحث دارین گلم؟!منظورم اینه مثلا اگه زیادی غیرت بازی درمیاره و تنهانمیزاره جایی بری اصلا لج نکن یا اگ حرفی میزنه درجا با زبون تلخ جوابشو نده ..ماهیت مرد و زن تو همینه..مردا همگی زنایی رو دوس دارن که زبون گرم و نرم و مهربون داشته باشن زن کلا یعنی لطافت..اصلااا لج نکن...بلبل زبونی نکن ..هرچی گف تو دعوا جواب با عصبانیت تحویلش نده..تو میگی بای اونم میگه اوکی یا بالعکس...این بچه بازیارو بزار کنار تا حیای بینتون ازبین نرفته

وااای چیکار کنم 

زیاد خودتو وابسته بهش نشون نده گیر نده بهش محبت کن احترام بزار بهش زیاد کارایی که خوشحالش می‌کنه انجام بده احساستو زیاد بروز نده ناراحتیت رو از رفتارهایی  که می‌دونی به خاطر حساس بودن خودته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...