2733
2734
عنوان

ناباروری😭😭😭دارم میمیرم😭😭😭

2763 بازدید | 100 پست

سلام من پلی کیستیک یاهمون تنبلی تخمدان دارم هفت سال اصلا بدون دارو پریود نمیشدم پارسال دی ماه رفتم دکتر که باردارشم دوماه لتروزول استفاده کردم که ماه اول سونوندادم وماه دوم فقط یه فولی ۱۵داشتم که نشد

بایه دکتر طب سنتی آشناشدم که قول داد درمانم کنه باداروهای اون پریودشدم طبیعی ولی بازم همچنینpcoونازایی هرماهم میرفتم سونو وفولیکول های متعدد۴میل داشتم

تااینکه مهروآبان پیازدرمانی کردم وازاون به بعد هرسری تو سونوهام میزد فولی۱۰-۸میل

ولی همچنان بارداری درکارنبود

این ماه گفتم داروی قوی بخورم 

روزی۳تالتروزول خوردم وروز۹و۱۰پری هم دوتاآمپول اچ ام جی زدم

امروز که روز دوازده بود رفتم سونو واصلا فولیکول غالب نداشتم😭😭😭😭

خدایا چرامن نمیمیرم راحتشم ازاین درد کوفتی😭😭😭😭

به زودی منم مامان میشم😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

وا یه ازمایش ذخیره تخمدان بده.و اسپرم های شوهرت سالم.؟منم بدون دارو پریودنمیشدم ولی با امپولا فولیکولام یه بارغالب بودن دوماه کیست 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

دکتر فتانه مختاری فوق تخصص نازایی هست. من نتیجه دیدم انشالله توام نتیجه بگیری. فقط اینکه بهت گفت ایو ای یا ای وی اف قبول نکن بگو اول دارو درمانی کنید. الکی بگو وضع مالیم خوب نیست

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
منم کیست دارم و باردار نمیشم دیشب تا دلت بخواد گریه کردم 

گریه نداره که عزیزم. کیست چیزی نیست ک درمان نشه. پیش ی دکتر فوق تخصص خودتو تحت نظر کن ی ساله باردار میشی قول میدم 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
منم کیست دارم و باردار نمیشم دیشب تا دلت بخواد گریه کردم 

کیست ازعفونت یا ازتنبلی 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
فولیکول قالب چیه من نداشتم این ماه😭😭سلیز فولیمم ۷ بود

ازمایش ذخیره تخمدان دادی؟ 

2706