2733
2734
عنوان

ناباروری😭😭😭دارم میمیرم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2849 بازدید | 101 پست

نگران نباش انشاا... مشکل تو و همه ی اونایی که این مشکلو دارن حل شه منم قبل بارداری اولم مشکل شما رو داشتم و باردار شدم الان دخترم ۸ سالشه و دومیو باردارم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه گفت ب تخمدانت اسیب میخوره عمل کنم همینم از دست میدم 

انشالله به زودی باردار میشی❤️❤️

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

دختر گلم تو عملًا درمان پزشكي نكردي يا سر خود دارو خوردي يا رفتي سراغ راه هاي غير علمي ،برو پيش يه متخصص درست و حسابي و كارت رو هم نصفه و نيمه رها نكن به خدا توكل كن و البته چشم باز و علمي پيش برو.الهي خواسته دلت با حكمت خدا يكي بشه

2731
با پزشکت ادامه بده باردار میشی فقط ی ماه در اصل دارو خوردی

خب مشکل من اینه که بااین همه داروی قوی چرا فولی بالغ ندارم😔😔

به زودی منم مامان میشم😍
وا یه ازمایش ذخیره تخمدان بده.و اسپرم های شوهرت سالم.؟منم بدون دارو پریودنمیشدم ولی با امپولا فولیکو ...

آزمایش همسرم بله سالمه

ذخیره ی تخمدان نه ندادم فعلا

به زودی منم مامان میشم😍
دکتر فتانه مختاری فوق تخصص نازایی هست. من نتیجه دیدم انشالله توام نتیجه بگیری. فقط اینکه بهت گفت ایو ...

همدانم عزیزم

شما چه مشکلی داشتی؟

یه فوق تخصص نازایی پیداکردم اینجا ازاین به بعد میخوام برم پیش اون

به زودی منم مامان میشم😍
همدانم عزیزم شما چه مشکلی داشتی؟ یه فوق تخصص نازایی پیداکردم اینجا ازاین به بعد میخوام برم پیش اون

خودم مشکل نداشتم شوهرم داشت

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
چرا خانمها اینقدر زود افسرده و ناراحت میشن بخاطر بچه آدم باید از زندگیش لذت ببره خداروشکر که خودت و ...

عزیزم این حرفاهمش ازدور قشنگه

نه وقتی میوفتی وسط مشکل نازایی😭😭

به زودی منم مامان میشم😍

اخ گفتی منم هرچی بیشتر امپول میزنم بدتر میشم یه امپول ماه قبل زدم دوتا فولی داشتم این ماه همون امپول ها رو زدم یکی

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
عزیزم من و خواهرم و دختر خالم هر سه تامون تنبلی تخمدان شدید داشتیم و باردار شدیم اصلا استرس نباید دا ...

باچه داروهایی؟

نه وزنم ۶۱قدم۱۷۰

به زودی منم مامان میشم😍
نگران نباش انشاا... مشکل تو و همه ی اونایی که این مشکلو دارن حل شه منم قبل بارداری اولم مشکل شما رو ...

چقدر طول کشید؟

داروچی مصرف کردین؟

به زودی منم مامان میشم😍
2706