2737
2734
عنوان

چه غم هایی رو تجربه کردید که فکر میکردین دیگه ته تهشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 55 پست
عزیزم واسه معده درد شیر الاغ عالیه سرطان و غده معده رو محو میکنه  من دخترعموم تهران دکتر بهش گ ...

مرسی عزیزمممم

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تجربه داشتم هم زمان باهم پدر ورشكست شد معتاد شد رفت سراغ ي زن ديگه بعد كنكور داشتم تو خونمون جن ...

😭نمیدونم چرا هیچ چیز عادلانه تقسیم نمیشه، کاش میشد هر ادمی فقط یه غم رو تجربه کنه. خیلی سخته به هر طرف نگاه کنی جز خاطره ی بد و حسرت چیزی نبینی

2742
از اول شیر خشکی بود

انشالا خوب میشه تا یکسالگی.... اما حتما رفلاکسشو درمان کنید گاها بچه هایی که رفلاسکشون درمان نمیشه دچار الرژی میشن .. البته نمیترسونم یا ازین حرفا بعضی بچه ها اینجو میشن...و خیلی ها هم تا یکسالگی خوب میشن.. 

غذا خوب بخوره بهتر میشه ... شیر خشک بعد از یکسالگی کمتر میخورن ..در عوض غذا میخورن زیاد بهتر میشن.. 

شیر خشک ش رو عوض کنید اگه اذیت میشه ... 

از یدکتر سنتی کمک بگیرید خوبه شربت گیاهی میدن خوب میشه رفلاکس 

مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
2740
انشالا خوب میشه تا یکسالگی.... اما حتما رفلاکسشو درمان کنید گاها بچه هایی که رفلاسکشون درمان نمیشه د ...

همه این کارهارو کردیم

اعتصاب غذا کرده و غذا و شیر نمیخوره

بهترین ذکترا بهترین داروها و همه چی رو انجام دادیم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
همه این کارهارو کردیم اعتصاب غذا کرده و غذا و شیر نمیخوره بهترین ذکترا بهترین داروها و همه چی رو ا ...

عزیزم شاید لج میکنه .یا اگه شما اعصابتون خورد باشه تو دراز مدت روش تاثیر میزاره ... 

یا خودش هم رنج ببره اذیت بشه .. 

مثلا اهنگ یا تی وی باز کنید یا با بازی بهش غذا بدید .. انشالا که بمرور درست میشه.. بچه ها گاهی شیطنتشون دیگه مادر و پدر رو پیر میکنه ... 😅😅😅 .شما صبوری کنید فقط با ارامش و صبوری میتونید براه بیارید و بهتر بشه .. مواظب باشید حرص و جوش و ناراحتی هم رو اعصاب خودتون هم بچه تاثیر میزاره و رو معده هم تاثیر میزاره .. 

نخورد غذا مجبورش نکنید .. مثلا بعد از نیم ساعتت مجدد تکرار کنید یا خودش گفت به به میخواد بدید 

انشالا که شما هم راحت میشید این روزها میگذره 😍😍

مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
عزیزم شاید لج میکنه .یا اگه شما اعصابتون خورد باشه تو دراز مدت روش تاثیر میزاره ...  یا خودش ه ...

ممنونم ولی همه اینها رو امتحان کردیم

حتی محل غذا و همه رو عو‌ض کردیم

ودرش مادربزرگ همه برای غذا و محل غذا همه جی

اما دوست نداره خوردن رو

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم