2733
2739
عنوان

نذر کردم برای حاجتاتون صلوات بفرستم💚

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله آرامش به زندگیتون برگرده و به خواسته دلت برسی،برای منم دعا کن

فرستادم التماس دعا💚

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2728

برای من بفرست لطفا 

ان شاءالله به هرچی میخوای برسی 

برای حاجتت آیت الکرسی میخونم هدیه به حضرت فاطمه 💚

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
برای من و بچه هام هم دعا کن عزیزم... قلب بچم یخورده ناراحته  ... انشاالله مشکل شما هم حل بشه، 5 ...

فرستادم التماس دعا💚

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
مریم برات ایه الکرسی میخونم

فرستادم التماس دعا💚

2738

ممنونم مهربون برای منم از ته دلتون دعا کنید❤️

انشالله هرکی به هرحاجتی داره برسه خدایا اللهم صل علی محمد و آل محمد

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
فاطمه ان شاالله خوشبخت بشی 

فرستادم التماس دعا💚

التماس دعا دارم🎀🌸 به اسم کاربریم

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
برای من بفرست لطفا  ان شاءالله به هرچی میخوای برسی  برای حاجتت آیت الکرسی میخونم هدیه به ...

فرستادم التماس دعا💚

عاطفه  ممنون  حاجتت روا

فرستادم التماس دعا💚

2706