2733
2739

مبارکه😍 عااالی شده👌👌👌

سلام به همه ی دوستان نی نی سایتی😍 سال ۹۶ تو اوج غم و سردرگمی نی نی سایت رو پیدا کردم و اینجا شد پاتوقم💗 سالهاست با خواهرهای گل نی نی سایتی خندیدم😁 گریه کردم😭 تعجب کردم😲 ناراحت شدم😔 و بسیااار آموختم🤗 و خیلی جاها حرف ها داشتم برای راهکار و راهنمایی و همدردی اما عضو نبودم و حالا که با یه سوال از گرفتاری مشابه مواجه شدم عضو شدم تا اگه ازم بر میومد کمک کنم😍 با آرزوی آرامش و آسایش و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه شما عزیزان💗💗💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکسمو ببین گلم تا بقیه سوالاتتو جواب بدم

دیدم عزیزم خیلی خوب شده

سلام به همه ی دوستان نی نی سایتی😍 سال ۹۶ تو اوج غم و سردرگمی نی نی سایت رو پیدا کردم و اینجا شد پاتوقم💗 سالهاست با خواهرهای گل نی نی سایتی خندیدم😁 گریه کردم😭 تعجب کردم😲 ناراحت شدم😔 و بسیااار آموختم🤗 و خیلی جاها حرف ها داشتم برای راهکار و راهنمایی و همدردی اما عضو نبودم و حالا که با یه سوال از گرفتاری مشابه مواجه شدم عضو شدم تا اگه ازم بر میومد کمک کنم😍 با آرزوی آرامش و آسایش و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه شما عزیزان💗💗💗
2728
اهواز دکتر قاسم زاده هزینش هم‌ حدود ۵۰ تومن با تمام کارام

ممنون عزیزم پاسخ دادی

عالی شده منم قوز دارم شما خلاص شدی ان شاالله همیشه سلامت باشی 

اصلا طبیعی نی چون واقعا اولین بار دارم همچین چیزی می‌شنوم 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2740