2752
2734

از قبل مشکل استرس و وسواس فکری داشتم

دارو میخوردم ی ماه

یهو بارداررشدم الان وحشت دارم از این موضوع ک بچه تو شکممه ک بزرگ ش ک نه ماه بگذره خواب ندارم موقع غذا خوردن حالن خیلی بد میشه ب جنون رسیدم

ذوق شوهرم کور شد هرچی حرف مبزنن باهام من نمیتونم کنار بیام

دیشبم منو دید گفت بااین حالت این بچه سالم نمیمونه من چی کنم‌ میخوام ازش بعذش جدا شم تا اونم بتونه ی ادم عادی سالم پیدا کنه

ن منو

من نمیدونم چی ب سرم اومده ک این شدم ب جنون رسیدم

نمیخوام خانوادش هیچکس منو کلا ببینه هیچ جا نمیتونم برم حالم حال ی ادم روانیه وحشت زدس شدم۴۸کیلو دوکیلو تو چند روز

چی کنم سقط کنم بعدش خودمم بکشم چی کنم

پبش یه دکتر روان پزشک برو.

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شمایی که این همه مشکل و استرس و وسواس فکری داری نباید جلوگیری میکردی به نظر خودت ؟! الان گناه اون بچه بیچاره چیه 

مگه الکیه به همین راحتی سقط کنم 

به خدا نزدیک شو یکم 

استرس و وسواست دست خودت نبوده باردار شدنت که بوده

حداقل مسئولیت کاری که خودت هم در اون دخیل بودی رو بپذیر 

2731

برو مشاور بهت قرص میده

قشنگن من دوستت دارم،اگه کسی نیست من بازم دوستت دارم،تو روانی نیستی،دیوونه هم نیستی،مریضم نیستی،تو فقط یه قلب مهربون داری ولی مغزت خیلی نمیذاره این قلب تصمیم بگیره

انشالاه حالت خوب میشه

یه صلوات فرستادم برات😚❤️

موفرفریم🥺❤️‍🩹قد بلندم😂❤️‍🩹چشم و ابرو مشکی🥲❤️‍🩹چشای منم سگ داشت ولی به مرور رفت توی اعصابم😔😂تازههههه گناه منم خوشگلیم بود خدا گناهام رو بخشید این شکلی شدم😔😂❤️ خیلیا میپرسه من ازدواج‌کردم؟دوستان من قبلا تا پای سفره عقد رفتم حتی عاقد هم اومد ولی خب دیگه عروس داماد اومدن مجبور شدم بلند شم🥴😂عاشق ژانر طنز و ماجراجویی😂🏃همیشه در همه جا دلقک بودم و هسدمممم😂😎روابط اجتماعیم بالاست و با همه دوستم😁❤️البته همیشه دوست های صمیمی و اکیپم برام با بقیه فرق داشتن و دارن🥲😂❤️‍🩹این کاربری که مال مادربزرگ دختر خالم بوده رو هم تاسیس کردم ولی تنهایی استفاده نمیکنم و به همه ی دوستام که کاربریشون ترکیده هم دادم استفاده کنن😂😑❤️‍🩹پس اگه تاپیک ها متفاوت بود تعجب نکنین☺️😆به اسم کاربریم گیر ندیننننن😑😚و اینکه کاربر جدید نیستم ۲ سال کاربر خاموش بودم یه سال کاربری زمرد” رو داشتم و ترکید و یه سال و نیم هم کاربری “شاد غمگین مهربون خفن”رو داشتم  و تقریبا از سال۹۸ توی نی نی سایت عضو بودم.#نی_نی_یار_تعلیق_نکنننن دیگه شماره نداریممممم😩🤐🤣دوستان من دوست ندارم کسی رو برونجونم و اگه اینجوری شد بهم بگین.انتقاد پذیر هم هستم به شرط اینکه مودبانه باشه و تویی که نظرت با من مخالفت میتونی ریپ بزنی ولی هم مودب باش و سعی نکن نظرتو بهم تحمیل کنی❤️و خیلی خوشحال میشم که توی تاپیک هایی که دارین منم تک کنین😁❤️و اینکه با هم دوست بشیم هم خوبهههههه😆❤️‍🩹دیگه حرفی ندارم و خوشحالم که در کنار شما مهربونا هسدممم🥲😂❤️‍🩹از دخترای با انرژی و دلقک های نی نی سایتم خیلی خوشم میاد چه خوب میشه دوست شیم😂❤️‍🩹

حتما با یه متخصص اعصاب و روان صحبت کن 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

افسردگی بارداری گرفتی

یه بلاگره هم چندوقت پیش بچه دار شده بود ازش پرسیدن افسردگی بعد زایمان نگرفتی گفت تو بارداری افسردگی گرفتم و از دنیا سیر شده بودم حالم خیلی بد بود.

توهم حتما برو پیش روانپزشک که دارو بهت بده ایشالله بعد زایمانت خوب خوب میشی

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.

از چی میترسی؟منم باردارم استرس دارم،بزرگ کردن بچه،تربیت،دوران شیردهی و نوزادی فکرمو درگیر کرده ولی اینا همه حملات شیطانه،اول بارداریم هورمون بهم ریخته ویار شدید داریم و روحیه رو بدتر میکنه،میگن درست میشه به مرور