2733
2734
عنوان

نذر کردم برای حاجتاتون صلوات بفرستم💚

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 81 پست
سلام بانو سپاس بی پایان از این که نسبت به بنده لطف فرمودید. انشاءالله هرچه سریعتر موانع پیش روی از ...

سلام من شمارو نمیشناسم گاهی تاپیکاتون رو میبینم.وگاهی تو تاپیکای خانم اعتصامی اسمتون به چشمم خورده بود وامروز تو تاپیکم.هرکسی اسمش به یادم اومد رو تگ کردم وصلوات فرستادم🌷

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تشکر از لطف شما اگر اجازه بفرمایید انشاءالله فرداشب به شرط حیات بعد از نماز جماعت مغرب و عشاء در دع ...

خیلیییی لطف میکنین خیلی خوشحالم کردین اسمم فاطمه واقعا گرفتارم خیلی دعا کنید برام ممنونمم انشالله خدا بهتون اجر بده🌸

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2731
لطف میکنی عزیزم 

فرستادم براتون التماس دعا💚

@*حنای_من*براتون فرستادم التماس دعا