2737
2739
عنوان

بابا بچه نیارین، برا دل خودتون بچه ها رو بدبخت نکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 79 پست

اگه تو سن نوجوونی هستی تقریبا این افکارت عادیه چندسال دیگه خوب میشی

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزممم چند سالته؟؟

چقدر عصبی و ناراحتی

نفس عمیق بکششش

خودکشی برای آدمهای ضعیفه 

بعضی از پدر و مادر ها  چون بدتربیت شدن گناهی ندارن چون ریشه این برخوردهاشون برمیگرذه به سنین پایین خودشون 

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
تو که اینجوری شدی حتما حتما بشین درستو بخون که یه کاره ای بشی که دیگه حداقل تو عقده هاتو سر بچت خالی ...

مکه درس خونده ها  و یه کاره ها عقده ندارن؟؟؟ اکه ی نکاهی ب بالادستیامون بندازی ک همه کاره ان عقده هاشونو میبینی

2738

من تو دوره نوجوونی و کودکی با خواهرم این دسته مشکلات داشتم. به همه چی من گیر میداد دعوا میکرد کلا دوست داشت بچزونه. الانم ظواهر کار درست شده ولی بازم همون 

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
مکه درس خونده ها  و یه کاره ها عقده ندارن؟؟؟ اکه ی نکاهی ب بالادستیامون بندازی ک همه کاره ان عق ...

نه منظورم این بود دستش تو جیب خودش باشه و پول در بیاره خرج بچش کنه

چون این اگه ازدواجم‌کنه مشکلاتش خیلی بیشتر میشه

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪