2733
2734
عنوان

بابا بچه نیارین، برا دل خودتون بچه ها رو بدبخت نکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 79 پست
به خدا ما هم طرز تهيه بلديم ،نميشه بشه اذيتش نميكنيم چون خودمون اذيت شديم

الهییی ایشالا خدا ی نی نی قد عسل بهت بده خوشبختش کنی😍😊

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو همین نی نی سایت به بار خوندم نوشته بودم مامانم با کفش پاشنه بلند کتکم زده   اون وقت یه عده ...

بدبختی جامعه ما همینه ...یه سری مادر هستن که به اسم مادر بودن هرکاری دلشون بخواد با بچه هاشون میکنن 

بعدم میگن حرف بزنی  نفرینت میکنیم ،بدبخت میشی 

2731

راست میگی منم میگفتم بچه نمیارم چون میدونم از پسش بر نمیام و نمیخوام روش منت بذارم بعد دو ماه فهمیدم باردارم خواستم سقط کنم نذاشتن😑هرچی خودم طناب میزدم و زعفرون میخوردم فایده نداشت خودشو محکم گرفت فهمیدم تاخدا نخواد چیزی بوجود نمیاد😶

عزیزم فک کنم نوجون باشین

تو این سن بچه ها خیلی روحیه حساس و شکننده ای دارن یکم بزرگتر شدی متوجه میشی سر چه چیزای بیخودی ناراحت میشدی و والدین باید خیلی مراقب رفتارشون باشن اما متاسفانه بعضی از پدر و مادرها بلد نیستن چطور باید رفتار کنن 

شما باید خودتو مراقب خودتون باشین وقتی ناراحت میشی یه لیوان اب سرد بخور اروم میشی این روزا هم میگذره  

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹
2740
بخاطر شکلات آشوب بپا کرد چرا ؟؟؟؟؟

گفتم کجا گذاشتی؟ گفت بابا یجور دیگشو خریده اونو وردار، گفتم باشه بیا بده، وقتی آورد برام ازین شکلاتای مسخره دیگه بود که دونه هستش، گفتم من یه تیکه شکلات دو سانتی خاستم این چیه؟ گفت گوه میخوردی نمیومدی پای سفره که صبحانه بخوری😔 مگه من صبحانه خاستم آخه؟ منم عصبانی شدم . داد زدم بخاطر فشارایی که رومه اعتراض کردم گفتم حق ندارم هیچ کاری تو خونه انجام بدم حتی یه کیک ساده نمیذاری درست کنم. حالا بخاطر یه ذره شکلات اینجوری می‌کنی با من. دیگه شروع کرد از تمام زندگیم گفتن و تمام خطاهامو زد تو سرم و فوش داد

بدبختی جامعه ما همینه ...یه سری مادر هستن که به اسم مادر بودن هرکاری دلشون بخواد با بچه هاشون میکنن& ...

دقیقا 

اینکه یه عده فکر میکنن پدر و مادرا صرفاً به خاطر پدر و مادر بودن دیگه صاحب بچه هستن و همه تصمیمات و کاراشون به حقه خیلی اشتباهه

عزیزم فک کنم نوجون باشین تو این سن بچه ها خیلی روحیه حساس و شکننده ای دارن یکم بزرگتر شدی متوجه میش ...

من اینوقبول دارم وقتی ب نوجوانی خودم فکر میکنم پدرمادر من خیلی تااش میکردن من راحت باشم اما من از درون حس بد داشتم مربوط ب رفتار اونا نبود هر کار و حرف کوچیک و بی اهمیتی برام مثل ی کوووه سنگین بود اکه میگف پاشو برو اونور بشین من گریه میکردم همه تقصیرا کردن پدرمادرا نیست خود نوحوانی دوران پر از تنشیه 

راست میگی منم میگفتم بچه نمیارم چون میدونم از پسش بر نمیام و نمیخوام روش منت بذارم بعد دو ماه فهمیدم ...

دقیقا مث من.حتی قرص اوژانسی خوردم شوهرمم ضعیفه.زعفران خوردم هی بچمو 3سالمو بغل کردم ک آخر کمردردمیشدم.ولی بقول شما خاست خدا.

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر

اگه میفهمیدن ک خوب بود طرف خرج خودشو نمیتونه در بیاره میخاد بچه داره شه با شوهرش دعوا دارن همیشههه میخاد بچه دارشه😐😐😐😐

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    

همتون مشاور لازمین. این حجم خشم اصلا طبیعی نیست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست