2726

بابا من ی بچم که هرروز تو فکر خودکشیم. بابا توانایی بزرگ کردن و تربیت کردن ندارین بچه نیارین. نیارید که اینجوری زجر بکشیم . دل بچه ها رو نشکنین بخاطر اینکه مادرین و هرکاری میدونین بکنین چون مااادرین. اره من بد رفتاری میکنم با مامانم چون بد باهام رفتار شده، داد میزنم چون دیگه تحمل این زندگی کوفتی رو ندارم، چرا هرچی میخاین میگین چون مادرین؟ چرا بچه میارید وقتی بد رفتار میکنین مارو واگذار میکنین به خدا که از ما بدتر به خودمون بچه بده؟ بابا نیارید تورو خدا نیارید. من داغون شدم تو خونمون ، همین سر صبحی دارم گریه میکنم بخاطر یه تیکه شکلات تخته ای که گفتم بده و نداد و آشوب به پا کرد . آخرشم من مقصرم . این یک هزارم زندگیمه. 😔😔 

بعضیا فقط طرز تهیه شو بلدن😒

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو که اینجوری شدی حتما حتما بشین درستو بخون که یه کاره ای بشی که دیگه حداقل تو عقده هاتو سر بچت خالی نکنی

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2706