2737
2739
عنوان

خامه قنادی چطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 1836 بازدید | 132 پست
نه وقتی کیکو خامه کشی کردی هیچیش نمیشه خامه وقتی تنهایی تو دمای محیط قرار بگیره شل میشه وقتی رو کیک ...

خب پس خیالم راحت شد

اخه من عادت دارم هنرنمایی هامو ببرم خونه مادرشوهره واسه خودشیرینی😝😝😝

گفتم خراب نشه یوقت😁😅

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 

کیکتو اول آستر کشی کن یعنی خامه بزن روش و دورش با پالت بکش که اگر فضای خالی لای کیک ها هست پر بشه بعد که صافش کردی باز کامل خامه بزن روش صاف کن اگر صفحه گردون داری میدونی که پالت رو ثابت باید نگه داری صفحه رو بگردونی تا صاف بشه کاری ک خودم نکردم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم از توضیحاتت😘 فقط یچیزیو متوجه نشدم خامه مینارین مارکشه؟؟ از سوپرمارکت باید بخرم یا قنادی؟ م ...

خواهش میکنم

نه مارکش نیست مینارین ینی خامه گیاهی که برای تازه کارا مناسبه چون فرمش زود از دست نمیده و اب نمیهش و برای تزیین خوبه هم اینکه سبکه و خوردنش لذت بخش تر از خامه قنادیه

عضو گروه نارنجی تاپیک بامداد خمار وزن فعلی ۷۳ هدف ۵۸
خب پس خیالم راحت شد اخه من عادت دارم هنرنمایی هامو ببرم خونه مادرشوهره واسه خودشیرینی😝😝😝 گفتم خ ...

نه قربونت خراب نمیشه.من خیلی کیک پختنو دوس دارم. حالا چنبار درست کنی همه ی قلقاش دستت میاد اولین بار فقط یکم سخته کم کم تزئینای مختلفم یاد میگیری و دل مادر شوهرو میبری😂

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
2731
ممنونم از توضیحاتت😘 فقط یچیزیو متوجه نشدم خامه مینارین مارکشه؟؟ از سوپرمارکت باید بخرم یا قنادی؟ م ...

سوپر مارکت های بزرگ دارن

کیکتو اول آستر کشی کن یعنی خامه بزن روش و دورش با پالت بکش که اگر فضای خالی لای کیک ها هست پر بشه بع ...

همه تلاشمو میکنم ببینم چی از اب درمیشه😁😁

راستی طعم کیک زیریش مهم نیس؟؟

منظور نباید حتما طعم خاصی داشته باشه تا ب خامه هه بخوره؟

نه قربونت خراب نمیشه.من خیلی کیک پختنو دوس دارم. حالا چنبار درست کنی همه ی قلقاش دستت میاد اولین بار ...

من کلی کیک درست میکنم طعما مختلف و کیک خیس یخچالی ساده نارکیلی شکلانی زعفرانی دو رنگ خیلی هم گاناش میزنم خوب میشه اما خامه رو یبار زدم فقط یکم ناهماهنگ دراومد😃

نه قربونت خراب نمیشه.من خیلی کیک پختنو دوس دارم. حالا چنبار درست کنی همه ی قلقاش دستت میاد اولین بار ...

منم کیک درستم میکنم نصف ونیمه خوب میشه😁😁

ی برادرشوهر شکمو دارم واسه اون میبرم خوشحالیشو ببینم😂😂😂😂😍

2740
همه تلاشمو میکنم ببینم چی از اب درمیشه😁😁 راستی طعم کیک زیریش مهم نیس؟؟ منظور نباید حتما طعم خ ...

میتونی به کیک و خامه رنگ و اسانس بزنی عالی میشه 😍من خودم کیک و قرمز میکنم و خامه رو شکلاتی یا کیک و زرد میکنم و خامه رو صورتی یا کیک و صورتی خامه رو ابی خیلی قشنگ میشه

میتونی به کیک و خامه رنگ و اسانس بزنی عالی میشه 😍من خودم کیک و قرمز میکنم و خامه رو شکلاتی یا کیک و ...

چ هنرمند😍😍

باشه ممنونم گلم😘😘😘

علاقه دارم ولی استعداد نه😅😅

ببین مطمئن باش این علاقه ست که استعدادو میاره. صد در صددد

اگه علاقه نباشه نمیشه

منم خیییلی علاقه دارم

کیکای اولمو نشونت بدم بم میخندی😂

اما انقد علاقه داشتم که جا نزدم😍 هی به هر بهانه ای پختم تا حالا انقد صاف و خوشگل و خوشمزه میشن کیکام😍 

اولاش خامه ت اب میشه روی کیک. صاف نمیشه. اما رفته رفته تجربه میشه واست😍

ببین این دوتا از کیکای اولمه😂😂👇

https://uupload.ir/files/kqnz_img_20191118_210448.jpg😂

https://uupload.ir/files/qdtn_۲۰۲۰۰۵۱۰_۱۴۰۸۴۰.jpg😂

اما این کار الانمه😍😍👇

https://uupload.ir/files/g9gz_۲۰۲۱۰۱۲۷_۱۳۲۷۲۴_mfnr.jpg

یا اینکه دومناسبته کار کردم😍 تولد پدرشوهرم و پسرم با هم بود😍👇👇

https://uupload.ir/files/t47g_img-20201122-wa0207.jpg

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
من کلی کیک درست میکنم طعما مختلف و کیک خیس یخچالی ساده نارکیلی شکلانی زعفرانی دو رنگ خیلی هم گاناش م ...

تنها رمزش اینه که باید پایه گردان داشته باشی.من ندارم خیلی گرونه‌۱۲۰ تومنه بخاطر همین یه کاسه رو برعکس میذارم و یه سینی کوچیک میذارم روش و کیکمو میذارم رو سینی.وقتی خامه میزنم‌سینیو میچرخونم میشه مثل پایه گردان خیلی خوب و تمیز درمیاد خامه کشیم‌.امتحان کن توم

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
2706