2733
2734
عنوان

خامه قنادی چطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 132 پست
ببین مطمئن باش این علاقه ست که استعدادو میاره. صد در صددد اگه علاقه نباشه نمیشه منم خیییلی علاقه د ...

واااااای عااااااااااالیییییی ان😍😍😍😍😍😍😍😍

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
منم کیک درستم میکنم نصف ونیمه خوب میشه😁😁 ی برادرشوهر شکمو دارم واسه اون میبرم خوشحالیشو ببینم😂😂 ...

عزیزم چه مهربونی تو 🥺

بیا بخلم

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها رمزش اینه که باید پایه گردان داشته باشی.من ندارم خیلی گرونه‌۱۲۰ تومنه بخاطر همین یه کاسه رو برع ...

نمیدونستم باید پایه گردان داشته باشی.ایدت عالی بود😄😄👌👌منم استفاده میکنم

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
2728
چقدر عاااالی 😍

مرررسی😍😍🥰

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
تنها رمزش اینه که باید پایه گردان داشته باشی.من ندارم خیلی گرونه‌۱۲۰ تومنه بخاطر همین یه کاسه رو برع ...

من ۱۵ خریدم😅 از این پلاستیکیاست حرفه ای نیس.اما کارمو راه میندازه😅

دو سه ماه پیش که رفتم بخرم گف از ۱۵ داریم‌تا ۲۹۰🙄

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
ببین مطمئن باش این علاقه ست که استعدادو میاره. صد در صددد اگه علاقه نباشه نمیشه منم خیییلی علاقه د ...

اوخی چه هنرمند😍پایه گردان داری عشقم؟

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
2740
نمیدونستم باید پایه گردان داشته باشی.ایدت عالی بود😄😄👌👌منم استفاده میکنم

عزیزم😂

واااااای عااااااااااالیییییی ان😍😍😍😍😍😍😍😍

فدااات😍😍 مرررسی🥰🥰🤗

اوخی چه هنرمند😍پایه گردان داری عشقم؟

یه دونه پلاستیکی😁 گفتم برات

من ۱۵ خریدم😅 از این پلاستیکیاست حرفه ای نیس.اما کارمو راه میندازه😅 دو سه ماه پیش که رفتم بخرم گف ...

بمن گفتن ۱۲۰ داریم و ۱۷۰🤦‍♀️

یه دونه پلاستیکی😁 گفتم برات

اها تو همونی😂😂

کارت عالیه مثل کیک پزای حرفه ای هستی

اها تو همونی😂😂 کارت عالیه مثل کیک پزای حرفه ای هستی

واقعا؟؟؟😍😍 مرسی عزیزم لطف داری😍😍🥰

خیلی دوس دارم حرفه ای تر دنبالش کنم

اما دوتا بچه کوچيک شیر به شیر دارم دیوانه م میکنن موقع کیک پختن😣😣

بمن گفتن ۱۲۰ داریم و ۱۷۰🤦‍♀️

جای دیگه سر بزن من‌ دیدم از این پلاستیکیاش دارن اکثر لوازم قنادی فروشیا

ارزونن

منم قبلش روش شمارو ميرفتم اما ریسکش بالا بود یهو کاسه یا سینی در میرف دیگه کیک بر فنا بود😁😁

2706