2733
2734
عنوان

چرا من هیچوقت حاجت نمیگیرم واقعا😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 84 پست
حتما صلاح نیست

مگه میشه همه عمرت هرچی خواستی به صلاح نباشه؟

عشق ب صلاحت نباشه 

کار ب صلاحت نباشه 

و....

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم همینم  شاید به صلاحت نیست  چله حق شناس بردار میگن اگه قسمتت نباشه یه جوری بهت ثابت م ...

هر ختمی برمیدارم بجز حق شناس😂

بهش اعتقاد ندارم 

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
https://uupload.ir/files/665e_1a26c6d0-ff8c-4b0f-8eab-a8cf57082cfc.jpg

❤❤❤🧡🧡🧡🧡❤❤❤ مرسی عزیزم ان شاالله ارزوهات رویاهات و خواسته هات خاطره بشن ❤❤

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 

گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738
منم دقیقا تو وضعیت تو هم درکت میکنم چی میگی  ای کاش به حاجتم برسم راحت بشه از بس ک فک کردم مخم ...

نمیدونی که

سالها پیش سالهاااا پیش عاشق بودم زار میزدم پیش امام رضا سر هر ختمی زار میزدم 

ولی نشد ک نشد 

حتی حالا بعد سالها برا کارم دست ب دامن خدا شدم بازم هیچی ب هیچی

صلوات فرستادم

ممنونم ازت امیدوارم به هر چیزی که میخوای برسی ❤🧡

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 
برا کاری ک میخوای تلاش کن منتظر معجزه نباش

یسری به همین نتیجه رسیدم که به امید خدا و.معجزش نشینم. ولی تلاش هم فایده نداشت.مثل آب خوردن با پارتی آدمای دیگه رو گذاشتن.

2706