2733
2734
عنوان

چرا من هیچوقت حاجت نمیگیرم واقعا😕

1270 بازدید | 84 پست

بنظرتون مسخره نیست که من هیچجوره حاجت نمیگیرم؟

چرا واقعا؟!

گفتم شاید یه نذری کردم یجا و ادا نکردم برا همونه

تا دلتون بخواد اینور اونور پول دادم کمک کردم ولی انگار نه انگار

اخه چرا؟

مسخره تر اینه ک هیچجور نمیتونی جوابی پیدا کنی که چرااااا نمیشه؟؟؟ اخه چرا؟؟؟

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4408827/جهیزیه-عکس-کدوم-چینی-قشنگ-تره?page=1هرکس گزارش بزنه 5صلوات و ایته الکرسی ب نیتش میخونم توروخدا کمک کنید

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

برای امضام دعا کنید

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
برای امضام دعا کنید

حتی یه زمونی خودمو برا اونی ک دوسش داشتم کشششششتم ولی نشد ک نشششششد 

مجبور شدم بپذیرم چیزی که نمیخاستم.

خیلی مسخرس بخدا

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
حتی یه زمونی خودمو برا اونی ک دوسش داشتم کشششششتم ولی نشد ک نشششششد  مجبور شدم بپذیرم چیزی که ...

😓ولی من باید بهش برسم 🍃🦋

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 
منم همینم  شاید به صلاحت نیست  چله حق شناس بردار میگن اگه قسمتت نباشه یه جوری بهت ثابت م ...

چجوریه

اگه دیدی نتونستی یکی و از دلت بِکنی ؛بدون اون عشقه ؛)    اون دختر احساساتی و خوش قلب اون دختر قبلی و با دستای خودم کشتمش والان یه سنگ ازش مونده یه سنگ بی رحم و تلخ ! چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره!♡
2706