2733
2739
عنوان

چرا من هیچوقت حاجت نمیگیرم واقعا😕

1270 بازدید | 84 پست

بنظرتون مسخره نیست که من هیچجوره حاجت نمیگیرم؟

چرا واقعا؟!

گفتم شاید یه نذری کردم یجا و ادا نکردم برا همونه

تا دلتون بخواد اینور اونور پول دادم کمک کردم ولی انگار نه انگار

اخه چرا؟

مسخره تر اینه ک هیچجور نمیتونی جوابی پیدا کنی که چرااااا نمیشه؟؟؟ اخه چرا؟؟؟

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4408827/جهیزیه-عکس-کدوم-چینی-قشنگ-تره?page=1هرکس گزارش بزنه 5صلوات و ایته الکرسی ب نیتش میخونم توروخدا کمک کنید

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

برای امضام دعا کنید

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
برای امضام دعا کنید

حتی یه زمونی خودمو برا اونی ک دوسش داشتم کشششششتم ولی نشد ک نشششششد 

مجبور شدم بپذیرم چیزی که نمیخاستم.

خیلی مسخرس بخدا

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
حتی یه زمونی خودمو برا اونی ک دوسش داشتم کشششششتم ولی نشد ک نشششششد  مجبور شدم بپذیرم چیزی که ...

😓ولی من باید بهش برسم 🍃🦋

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 
منم همینم  شاید به صلاحت نیست  چله حق شناس بردار میگن اگه قسمتت نباشه یه جوری بهت ثابت م ...

چجوریه

اگه دیدی نتونستی یکی و از دلت بِکنی ؛بدون اون عشقه ؛)    اون دختر احساساتی و خوش قلب اون دختر قبلی و با دستای خودم کشتمش والان یه سنگ ازش مونده یه سنگ بی رحم و تلخ ! چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره!♡
2706