2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میخوام شوهرمو راصی کنم به طلاق توافقی اون میگه ۲۰۰ تومن بده طلاقت میدم میخوام بدونم چکارکنم که مجبور ...

گول نخوری ها اگه اینطوری میگه یه نماه ی رسمی بگیر نزنه زیرش اام بنظرم بهش پول نده بهش خرجی و مرجی میهد دست بزن نداره که از اینور خودت اقدام کنی

چرا میتونید  اما با اجرا گذاشتن مهریه حق طلاق برای شما ایجاد نمیشه! همسرتون متمول هستن؟

بادوتا پزشک فانونی ک یکی کیفری ۱۳ تومن دیه الزام ب تمیکینی ک ب علت نداشتن امنیت جانی رد شده عایا زن میتونه جدا بشه مشاوره هم نفرستادن

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2738
نه یجا قراردادی کارمیکنه ماهی ۴ تومن  میدن که اونم چهارماه یبار

اعسار میزنه مهر رو قسط بندی میکنن 

زندان هم نداره مگر با عقب افتادن اقساط به طور مکرر

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
نه چند سال از دانشجوییم گذشته من هنوز قبول نشدم که بخون به امید خدا

انشاالله قبول میشی❤️

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

مدنی کتاب بیات ، تست جرعه نوش ، کتب شهیدی و قواعد عمومی قراردادهای صفایی

ادم = تست فرحناکیان ، کتب شمس 

ادک=ساولانی کتاب و تست جزوه سماواتی 

جزا =برو سراغ کتابهای سماواتی و ساولانی و تست نورمحمد صبری 

تجارتم که فرحناکیان 

من سال ۹۸ قبول شدم 

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 
2706