2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میخوام شوهرمو راصی کنم به طلاق توافقی اون میگه ۲۰۰ تومن بده طلاقت میدم میخوام بدونم چکارکنم که مجبور ...

گول نخوری ها اگه اینطوری میگه یه نماه ی رسمی بگیر نزنه زیرش اام بنظرم بهش پول نده بهش خرجی و مرجی میهد دست بزن نداره که از اینور خودت اقدام کنی

چرا میتونید  اما با اجرا گذاشتن مهریه حق طلاق برای شما ایجاد نمیشه! همسرتون متمول هستن؟

بادوتا پزشک فانونی ک یکی کیفری ۱۳ تومن دیه الزام ب تمیکینی ک ب علت نداشتن امنیت جانی رد شده عایا زن میتونه جدا بشه مشاوره هم نفرستادن

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
نه یجا قراردادی کارمیکنه ماهی ۴ تومن  میدن که اونم چهارماه یبار

اعسار میزنه مهر رو قسط بندی میکنن 

زندان هم نداره مگر با عقب افتادن اقساط به طور مکرر

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
نه چند سال از دانشجوییم گذشته من هنوز قبول نشدم که بخون به امید خدا

انشاالله قبول میشی❤️

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

مدنی کتاب بیات ، تست جرعه نوش ، کتب شهیدی و قواعد عمومی قراردادهای صفایی

ادم = تست فرحناکیان ، کتب شمس 

ادک=ساولانی کتاب و تست جزوه سماواتی 

جزا =برو سراغ کتابهای سماواتی و ساولانی و تست نورمحمد صبری 

تجارتم که فرحناکیان 

من سال ۹۸ قبول شدم 

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 
2706