2733
2739
می خوام واسه آزمون وکالت بخونم ،منابع اصلی رو نمیدونم چیه

کاری نداره سرچ بفرمایید در گوگل منابع ازمون وکالت

من سال ۸۸ ازمون دادم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منابع رو ندارین؟ اونجا هم رفتم متوجه نشدم کلاس رفتین چند سال آزمون دادین! چقدر بخونم قبول میشم؟

سال اول قبول شدم 

نه عزیزم باید بگردم پیدا کنم 

با توجه به تعداد بالای ازمون دهندگان باید به شدت مطالب رو عمقی متوجه بشید تا شانسی برای ورود داشته باشید من خودم شنیدم از چندتا از دوستان قدیمم که بسیار سخت و مفهومی شده ازمون

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2740
رفتم ،چیزی نفهمیدم😭

یعنی چی چیزی رو نفهمیدید ؟منابع ازمون تو سایت ها واضح نوشته شده

منابع رو ندارین؟ اونجا هم رفتم متوجه نشدم کلاس رفتین چند سال آزمون دادین! چقدر بخونم قبول میشم؟

الان خونه نیستم ولی مدنی بیات بخون یا کاتوزیان،اصول فقه نامداری ،تجارت فکر کنم توکلی ،ایین دادرسی یادم نیست ،کیفری خالقی

یعنی نمیتونم مهریمم بزارم اجرا؟

چرا میتونید 

اما با اجرا گذاشتن مهریه حق طلاق برای شما ایجاد نمیشه!

همسرتون متمول هستن؟